Tech Nights – all about knowledge, fun and charity.

Дата:

Прийшов час розповісти більше про Tech Nights – It’s all about knowledge, fun and charity.

Ми запрошуємо тебе для того, щоб:

  • Отримати найсвіжіші інсайти digital та it-ринку від людей, що мають реальний досвід з усіма його складовими – вдачами та факапами.
  • Гарно провести час у компанії людей, що розділяють спільні з тобою інтереси за коктейлем.

Ми знаємо, що разом можемо робити добрі справи! Тож ця подія стане не лише корисною для тебе, а й допоможе тим, хто цього потребує – 50% від вартості квитка буде спрямовано на допомогу дитячому онковідділенню (купівля медичної каталки для транспортування хворих у критичному стані, вартість якої становить близько 30 тисяч гривень).

Отже, що ж таке перший Tech Nights від Master of Code Global:

Два закордонних спікера – дві наповнені інсайтами доповіді про нові технології: UX, special effects in movies, запуск хардварних продуктів на закордонних ринках та вивід їх на Kickstarter.

  • Перший спікер – Бен Маєрс з темою “UX design and special effects in movies”.
    Про Бена: UX and Motion Graphics Designer – дизайнер, що працював над спецефектами, 2D та 3D графікою у таких фільмах як Avatar, The Hunger Games, Ender’s Game, Journey to the Center of the Earth та iнших. Зараз працює у якості UX Lead канадського офісу Master of Code Global. Бен розповість про UX дизайн та спецефекти у кiнофiльмах, а на вечірці зможете дізнатися в нього про те, як він запустив та повноцінно керує власною пивоварнею через Slack

 

 

  • Дастін Рефвік з темою “Startup and hardware product launch on Kickstarter”. Про Дастіна: Спiвзасновник Start-Up Winnіpeg та декількох технологічних компаній, таких як FarmTrack, TrapTap та iнших. Dustin має успiшний досвiд запуску продуктів на Kickstarter.  Зараз Дастін партнер та СОО канадського офісу Master of Code Global. У своєму виступі розповість про власний досвід запуску стартапів, хардверного продукту та вихід з власним продуктом на Kickstarter. Буде тільки правда з усіма вдачами та фейлами

 

 

Після виступів на усіх учасників очікує лаунж-вечірка, де ти зможеш відпочити та поспілкуватися з друзями та знайомими, обговорити останні новини та поспілкуватися зі спікерами.

Одна дуже добра справа, яку ми зробимо разом!

Вартість квитка 200 гривень. Придбати можна тут https://2event.com/uk/events/1068928

Подія у Facebook https://www.facebook.com/events/150703452330623

Теги