У Черкасах стартував курс програмування CS50

Дата:

18 квітня на базі Освітньо-тренувального центру ФІТІС (Черкаського державного технологічного університету) за підтримки Черкаського ІТ кластера відкрилася безкоштовна офлайн-група підготовки до курсу Гарвардського університету CS50 “Основи програмування” (українською мовою) від проекту “Prometheus”.

Курс CS50 «Основи програмування» Гарвардського університету вважається одним з кращих в світі: у 2015 році Єльський університет відмовився від власного вступного курсу на цю тему і почав викладати першокурсникам CS50. Освітня платформа Prometheus запустила реєстрацію на безкоштовний курс-офлайн за програмою CS50 в Україні. Станом на 2015 рік офлайн версія CS50 також є найпопулярнішим курсом за вибором в Гарвардському університеті.

CS50 серйозний, але базовий курс основ програмування для початківців. Він триває 12 тижнів. Більшу частину курсу слухачі користуються мовою програмування C (перші тижні – спрощеним за допомогою їх власної навчальної бібліотеки, а згодом і звичайним), а в кінці курсу PHP та JavaScript на базовому рівні.

Курс навчає:

  • Широкому і ґрунтовному розумінню інформатики та програмування.
  • Як мислити алгоритмічно та ефективно вирішувати проблеми за допомогою програмування.
  • Таким концепціям як абстракція, алгоритм, структури даних, інкапсуляція, управління пам’яттю, основи комп’ютерної безпеки, розробка програмного забезпечення і web-розробка.
  • Основам відразу декількох мов програмування, зокрема, C, PHP і JavaScript, а також технологіям SQL, CSS і HTML.
  • Познайомить з процесом розробки і презентації власного проекту з програмування.
  • Практичні завдання курсу базуються на реальних кейсах зі сфер біології, криптографії, фінансів, судово-медичної експертизи та розробки ігор.

Формат проведення офлайн-груп: вони повністю безкоштовні, відбуваються раз на тиждень по 1 – 1.5 години.

Практичні завдання курсу базуються на реальних кейсах зі сфер біології, криптографії, фінансів, судово-медичної експертизи та розробки ігор. Саме розібратися зі складними практичними завданнями слухачам допомагатимуть ментори-волонтери.

Група CS50 працюватиме з 18 квітня по п’ятницях, з 17:50, а.213-2.

Теги