Старт в ІТ

Дата:

Бажаєте побудувати свою кар’єру в ІТ та не знаєте, з чого почати? Куди піти навчатися? 

Ми підготували перелік навчальних курсів, які наразі діють у Черкасах та допоможуть Вам опанувати нову професію.

 

 • Masters Academy

  Masters Academy – перший в Україні Центр розвитку кар’єри, мета якого – допомагати студентам стати майстрами своєї справи в IT.

  Задача Masters Academy консультування із питань побудови кар’єри в IT та сприяння розвитку soft skills.

  Що цікавого в Masters Academy:

  • регулярні зустрічі зі студентами щодо технологій та soft skills;
  • круті івенти присвячені IT, що по-справжньому заряджають;
  • стажування та практика в IT-компаніях;
  • блог що містить інтерв’ю, які надихають;
  • мотивація розвиватися.

  Місія Masters Academy -ознайомлювати студентів з інформацією про можливості та варіанти побудови кар’єри в IT.

  Інформування про необхідні особисті якості, що актуальні для IT-сфери.

  Контактні дані:

  063-188-96-07

  m.a@masterofcode.com

  Більш детальна інформація:

  https://www.facebook.com/cherkasy.masters/

 • SPD – University

  SPD-University – організація для тих, хто хоче прокачати свої знання у сфері ІТ.

  А як відомо, найкращий спосіб поглибити теоретичні знання – підкріпити їх справжнім живим досвідом.

  SPD-University – це проект, що допомагає талановитій молоді, яка хоче пов’язати своє життя з ІТ, максимально нівелювати той самий розрив між теоретичними знаннями та досвідом, необхідним для працевлаштування.

  Програми SPD-University розроблені спеціалістами, що працюють в ІТ, а відтак найбільше відповідають очікуванням роботодавців. Розроблюючи програми навчання, провідні фахівці орієнтуються на те, що частина слухачів курсів буде працювати в їхній команді, а отже максимально адаптують їх під робоче середовище.

  Усі програми мають “університетський” підхід. Це означає, що крім основних дисциплін зі спеціалізації у слухачів також будуть лекції та практичні заняття із суміжних дисциплін. Одним з найважливіших елементів навчання є наскрізний проект, який виконується в повноцінних командах, що складається з Back-End і Front-End розробників, а також QA. Менторами проектів виступають провідні спеціалісти з компанії SPD-Ukraine.

  Команда SPD складається з найдосвідченіших спеціалістів своєї області, що готові ділитися своїм практичним досвідом. Курси безкоштовні, проте вимагають від абітурієнтів теоретичної бази.

  Напрямки курсів:

  • Java for web
  • Front-end
  • QA

  Більш детальна інформація:

  http://spd-university.com/ – сайт

  https://www.facebook.com/SPD.University/ – сторінка у Facebook

 • InterLink MeetUp

  Ще не визначився із професією або не знаєш, в якому напрямку розвиватися? Не біда! Для тих, хто тільки почав цікавитися ІТ, ми започаткували InterLink Meetup – новий професійно-орієнтований івент у невимушеному форматі за участю досвідчених менторів компанії InterLink. Мета нашого івенту – допомогти студентам обрати свій шлях в IT, замотивувати розвиватися у кар’єрному напрямку вже зараз та пояснити складні речі на простих і зрозумілих прикладах.

  На наших зустрічах ментори розкривають важливі фундаментальні теми у різних напрямках ІТ: програмування, тестування, дизайн та інші. На них ви можете дізнатися “з перших вуст” про те, якими навиками потрібно володіти у даній професії, про важливість комунікацій та англійської мови, про методології розробки ПЗ – все те, з чим доводиться стикатися нашим спеціалістам у роботі. Тож наш івент буде цікавий як для тих, хто вже визначився з професією, так і для тих, хто ще тільки розпочинає своє знайомство з ІТ. Ми допоможемо розвіяти міфи та показати чим же насправді займаються наші колеги.

  Зазвичай наші зустрічі проходять у форматі презентації та нетворкінгу і невимушеного спілкування, тож наші гості можуть спробувати примінити свої знання на практиці, взяти участь у цікавих іграх, позмагатися за призи, а також отримати пораду від ментора.

  Більш детальна інформація:

  https://www.facebook.com/interlinkua

  https://vk.com/interlinkua

  https://blog.interlink-ua.com/article/meetup

 • InterLink inCamp

  Мрієш розпочати роботу в ІТ але хвилюєшся, що практичних знань буде недостатньо? Пропонуємо ефективний формат отримання цього досвіду – інтернатуру inCamp. Інтернатура передбачає повне занурення в реальні умови розробки програмного забезпечення за постійної підтримки досвідчених менторів.

  Завдяки нашій програмі інтерни мають змогу поринути у цікавий та захоплюючий світ різноманітних бізнес-ідей та їх реалізації, відчути на собі, що таке справжній драйв та яких висот можна досягти завдяки ефективній та злагодженій командній роботі. Протягом всього навчання на iнтернів очікує робота над реальними проектами, спілкування із досвідченими спеціалістами, технічні та соціальні тренінги, прокачування англійської мови із власним викладачем, а по завершенню найкращі випускники зможуть приєднатися до команди InterLink!

  Що потрібно від тебе? Лише величезне бажання та усвідомлення того, яким спеціалістом ти хочеш стати. Детальнішу інформацію ти можеш знайти у блозі та на наших сторінках в соцмережах:

  blog.interlink-ua.com

  facebook.com/interlinkua

  vk.com/interlinkua

  Реєстрація до інтернатури доступна за посиланням:

  https://goo.gl/forms/zUTysiHiSgjOZiCf2

 • GeekHub

  GeekHub – це проект, що надає можливість талановитій молоді отримати практичні знання та навички в сфері розробки програмного забезпечення та IT вцілому. Команда Geekhub — це группа професіоналів в інформаційних технологіях, які працюють у провідних софтверних компаніях. Ми шукаємо мотивованих учнів та студентів, які мріють отримати професію в інформаційних технологіях, для інтенсивного практичного навчання з розробки веб та мобільних додатків, приєднатись до спільноти професіоналів інформаційних технологій для поліпшення життя людей навколо нас.

  Все що ми робимо обертається навколо взаємовідносин між людьми. Курси Geekhub не коштують грошей, все що вимагається — це внутрішня мотивація та багато самостійної роботи, тому ми називаємо Geekhub “Open Source”

  Курси Geekhub не коштують грошей, все що вимагається — це внутрішня мотивація та багато самостійної роботи, тому ми називаємо Geekhub “Open Source”

  Напрямки, за якими проходить навчання:

  Більш детальна інформація:

  http://geekhub.ck.ua/

  https://vk.com/geekhub

  https://www.facebook.com/geekhub.ck/

 • Kreative Hackathon

  Команда eKreative весною минулого року провела перший в Черкасах хакатон для студентів. Хакатон проводився для студентів будь-якого вузу Черкас і це була класна можливість перевірити себе, покращити свої навики і створити щось нове і значиме в сприятливій для цього атмосфері, повністю занурившись у свій проект. Протягом 12 годин студенти

  розробляли проект і потім найкращі проекти були нагороджені призами.

  Що отримали студенти, крім призів?

  Після закінчення хакатону були відібрані студенти, які найкраще себе проявили і вони були запрошені на стажування до команди. Протягом 2-ух місяців студенти отримували знання від менторів – програмістів,працювали над реальними проектами, спостерігали за процесами розробки.

  Коли закінчилося стажування, тим студентами в яких були найкраший результати та в яких була жага до розвитку – запропонували співпрацю з

  eKreative!

  Це був перший, але не останній студентський хакатон, тож слідкуй за новинами на сторінці, або на сайті і приходь вже наступного року хакатонити та навчатися разом з досвідченими розробниками!

  Більш детальна інформація:

  https://www.ekreative.com/hackathon

  https://www.facebook.com/events/263588623973604/

 • TransferWise Bootcamp

  TransferWise Bootcamp – це програма, що дозволяє студентам з усього світу пройти оплачуване стажування в одному з офісів компанії TransferWise. Ти маєш можливість потрапити до самого центру подій та побачити усі процеси зсередини: працюй в одній з команд TransferWise, створюй та удосконалюй продукт, спілкуйся та отримуй досвід від спеціалістів світового рівня. Компанія допомагає тобі з переїздом та пошуком житла. Твій перший крок на шляху до Bootcamp – це проходження онлайн хакер тесту.

  Компанія “TransferWise” почала свою роботу п’ять років тому як стартап, який налічував декілька працівників, а зараз є міжнародною платформою грошових переказів із кількістю в більш ніж шістсот співробітників у компанії.

  Офіси компанії знаходяться в Україні (Черкаси), Великобританії (Лондон), Естонії (Таллін), США (Нью-Йорк, Тампа), Угорщина (Будапешт), Японія (Токіо) та Сингапурі. Черкаський офіс відіграє ключову роль у розвитку компанії, адже саме тут працюють перші її працівники, що власноруч створювали початкові робочі версії продукту.

  Використовуючи peer-to-peer технологію та працюючи без прихованих комісій, TransferWise здійснює грошові перекази у декілька разів дешевше у порівнянні з банками. Ми намагаємося зробити світ кращим, створюючи чесну і відкриту фінансову систему.

  Компанія TransferWise має власні цінності та культуру, наша команда – це цікаві, розумні, самодостатні та талановиті люди, одним із яких можеш стати ти!

  Більш детальна інформація:

  https://transferwise.com/bootcamp/

  https://transferwise.com/

  https://www.facebook.com/transferwise

 • Pixelgrow Design Boot Camp

  Курс Mobile буде корисний веб-дизайнерам, які хочуть освоїти нову для себе сферу мобільних додатків.

  Тенденції такі, що щорічно кількість мобільних користувачів зростає. Майже 40% трафіку в Україні сьогодні припадає на мобільні пристрої. І ця цифра неймовірно швидко зростає. Дизайнери повинні бути готові до цього.

  Курс буде спеціалізованим, інтенсивним і більш коротким, порівняно з нашим першим набором, де ми зачіпали широкі теми веб-дизайну. На курсі Mobile ми розповімо як спроектувати додаток, зробити скетчі і в фіналі презентувати робочий прототип.

  МІНІМАЛЬНІ ВИМОГИ

  • Базове знання Photoshop або Sketch.
  • Власний ноутбук (практичні заняття з викладачами).
  • 2 години щодня на самостійне вивчення теорії та виконання домашніх завдань.
  • 4 години на тиждень на практичні заняття разом з викладачами.

  РЕЄСТРАЦІЯ

  Подайте заявку і ми зв’яжемось з вами, коли буде відома точна дата початку http://bit.ly/pgdesigncamp

  Курс безкоштовний, але кількість місць обмежена, щоб ми могли приділити увагу кожному.

  Більш детальна інформація:

  facebook.com/pgdesigncamp

  vk.com/pgdesigncamp

 • Study Jam

  Study Jams – глобальний проект, створений компанією Google на базі онлайн курсів від Udacity. Цього року він базується на курсі Android development for beginners і допоможе розпочати з нуля, навіть якщо ви ще й досі не написали жодного рядку коду. Цей курс стане хорошим початком у світі программування мобільних додатків. У нашому місті організацією і проведенням цієї програми займаеться спільнота GDG Cherkasy. Заняття розпочинаються у січні 2017 року.

  На цьому курсі ви навчитесь:

  • Структурам розмітки данних (на прикладі XML)
  • Налаштовувати систему та встановлювати необхідне для розробки ПЗ
  • Працювати з Android Studio
  • Працювати з сисемою контролю версій GIT
  • Будувати прості інтерфейси для додатків
  • Основам програмування на мові Java
  • Створювати прості додатки під Andriod

  Студенти курсу матимуть змогу разом проходити онлайн-курс від Udacity, отримувати додаткові роз’яснення та рекомендації від викладачів.

  Більш детальна інформація:

  https://www.facebook.com/GDGCherkasy/

 • Technology Nation від BrainBasket

  Technology Nation – безкоштовний курс з основ програмування. Даний курс дозволяє всім бажаючим отримати ІТ-освіту світового рівня та вивчити основи найбільш популярних мов програмування, що надає слухачам хороший базис для подальшого навчання та працевлаштування в IТ-сфері. Заняття проводяться у форматі blended learning (змішане навчання), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який викладений в онлайн, і аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів на базі 100 бібліотек по всій Україні.

  Особливості проекту:

  • Навчальні програми базуються на курсах кращих світових університетів (Harvard, MIT, Stanford) і дають розуміння основ програмування та знайомлять з найбільш популярними мовами програмування (C, Python, JavaScript, HTML/CSS)
  • Заняття проходять у форматі змішаного навчання (онлайн+оффлайн). Курс триває 4 місяці, аудиторні заняття проходять двічі на тиждень в робочі дні з 19:00 до 20:30
  • Кожна група займається під супроводом досвідченого ментора
  • Освітні хаби розташовані в усіх обласних центрах України
  • Навчання є безкоштовним

  Більш детальна інформація:

  https://www.facebook.com/brainbasketfoundation/

  bbf@brainbasket.org

 • “HR хата” – перша у Черкасах школа HR

  Обожнюєш спілкування з людьми? Маєш гарні організаторські здібності? Любиш шукати та знаходити? Не знаєш де все це можна застосувати в роботі? Не прогав можливість бути піонером і отримати практичні навички з якими легко буде працевлаштуватися в IT компаніях!

  Ми поділимося з тобою нашим досвідом успішних співбесід, навчимо писати “смачні” описи вакансій, розкриємо секрети в підборі та пошуці кандидатів, ознайомимо зі “страшною” айтішною термінологією, розповімо про інструменти в роботі, а також поговоримо про метапрограми та KPI.

  Проект HR-хата обєднує наступні види діяльності – Моніторинг IT ринку Черкас, організація та проведення майстер-класів, тренінгів для HR, PM, CEO, Sales Managers, Developers, Team Leaders; Консалтинг, ну і звісно Школа HR.

  Більш детальна інформація:

  https://www.facebook.com/1HR.HOUSE/

 • QaTestLab

  Курс тренінгів “Основи тестування ПО” (зареєструватися можна прямо зараз)

  Ви коли-небудь звертали увагу, скільки багів оточує Вас кожен день? У повсякденному житті ми користуємося інтернетом, займаємося різними справами, але мало хто з нас замислювався над тим, що не так в тій чи іншій речі.

  Компанія QATestLab розробила безкоштовний онлайн-тренінг “Основи тестування ПО” і запрошує всіх бажаючих пройти його! Неважливо, хто ви за освітою, який життєвий досвід маєте. Головна мета тренінгу – надати Вам необхідні базові знання, які необхідні для працевлаштування на посаду молодший тестер програмного забезпечення. Курс включає як теоретичні знання, так і практичну частину. При проходженні курсу Ви навчитеся працювати в системі обліку помилок Mantis Bug Tracker, навчитеся правильно оформляти баги, дізнаєтеся на що звертати увагу при тестуванні веб-і мобільних додатків, ми покажемо Вам особливості тестування ігор. Ви познайомитеся з процесом планування і техніками проектування тестів, навчитеся складати тест-плани. Перед початком курсу ми порекомендуємо яку літературу краще почитати, щоб швидше розібратися в темі тестування програмного забезпечення.

  Курс складається з 7 лекцій, які рівномірно розподілені на 4 тижні навчання. Для успішного завершення курсу Вам знадобиться виділити по 2-3 години часу після кожного заняття на виконання домашніх завдань. В кінці навчання Вас чекає підсумковий іспит. Кращі слухачі отримають сертифікат від компанії QATestLab!

  Якщо Вам цікаво всюди знаходити помилки, дізнаватися чому вони виникають і як їх позбутися – не варто чекати! Ви можете прямо зараз почати цікавитися тестуванням, записатися на курси і отримати роботу своєї мрії!

  Вибирайте зручний час занять і заповнюйте заявку на участь за посиланням: http://training.qatestlab.com/. Будемо раді бачити Вас на наших курсах!

   

  Бліц-іспит (зареєструватися можна прямо зараз)

  Якщо у Вас є базові знання в тестуванні програмного забезпечення і Ви хочете перевірити свій рівень, у Вас є можливість взяти участь в Бліц-іспиті компанії QATestLab. Бліц-іспит включає в себе іспит і практичну частину (протестувати додаток / сайт і занести 20 дефектів). На виконання завдання виділяється 2 тижні. Бліц-іспит включає наступні теми:

  • Вступна частина (баги, багтрекери, програми для зняття скріншотів)
  • Тестування верстки
  • Функціональне тестування
  • Тестування як метод забезпечення якості
  • Тест план і тест-кейси
  • Тестування мобільних додатків
  • Тестування ігор

  Виконані завдання перевіряються нашими фахівцями і за результатами проходження Бліц-іспиту кращі учасники отримують запрошення на відео-співбесіда по Skype. Підключайтеся, беріть участь, перевіряйте свої знання! Кількість місць не обмежена.

  Реєстрація за посиланням: http://training.qatestlab.com/

   

  Курс тренінгів по автоматизації тестування 

  Хочете дізнатися що таке автоматизація тестування, який фреймворк краще, на які види поділяються локатори і якими інструментами користуються автоматизатори? Тоді обов’язково стежте за новинами від тренінгового центру QATestLab, тому що цієї весни стартує новий курс по автоматизації тестування програмного забезпечення!

  Для того, щоб краще розуміти викладача, успішно пройти курс і автоматизувати свій перший кейс, необхідно базове розуміння основ об’єктно-орієнтованого програмування, тому при запису ми запропонуємо вам пройти невеликий тест і дамо рекомендацію, що необхідно почитати і в чому підтягнути свої знання.

  Курс включає в себе 4 заняття по 1 разу на тиждень.

  Під час курсу ви дізнаєтеся про цілі автоматизованого тестування, коли необхідно використовувати, а коли краще обійтися мануальним тестуванням, як налаштувати середовище для автоматизації тестування, які інструменти використовують автоматизатори і багато іншого. І, звичайно, застосуєте свої знання на практиці.

  Слідкуйте за новинами та записуйтеся на курс. Наші фахівці з радістю поділяться своїми знаннями з вами!

   

  Курс тренінгів з тестування ігор 

  Подобається грати в ігри? Слідкуйте за всіма новітніми релізами ігрових проектів і платформ? Мрієте стати тестувальником ігор? Тоді цей тренінг саме для вас!

  Безкоштовний онлайн-тренінг «Тестування ігор» з 4-х лекцій познайомить Вас з основною «ігровою» термінологією, ігровими механіками і техніками тестування ігор.

  Даний курс відмінно підійде як для завзятих геймерів так і для новачків, які хочуть ближче познайомитися з іграми і дізнатися про них «зсередини».

  Ви навчитеся працювати з різноманітними ігровими платформами та інструментами, побачите як знімати логи ігрових сесій і виконувати виміри споживаної пам’яті в іграх, отримаєте уявлення про те, як проводиться тестування локалізації в іграх і багато іншого.

  Для закріплення пройденого матеріалу, після кожної лекції Вам будуть запропоновані цікаві домашні завдання.

  Записуйтеся, Вас чекає багато цікавого. Будемо раді Вас бачити на наших курсах!

   

  Більш детальна інформація:

  http://training.qatestlab.com/

  https://www.facebook.com/qatestlab.it.talanty/

 • Codaline

  Codaline — це проект, створений командою молодих фахівців в сфері ІТ з міста Черкаси. Проект працює та розвивається в багатьох напрямках, маючи за мету кілька основних пунктів, а саме:

  • підвищення рівня освіти майбутніх спеціалістів
  • розробка та підтримка соціальних проектів
  • триетапне навчання майбутніх фахівців «з нуля»
  • підвищення рівня кваліфікації спеціалістів

  Codaline починався з одного єдиного курсу “Загальне веб-програмування”, і в результаті цього курсу майже 20 людей отримали нові знання та навички.

  Після закінчення цього курсу до проекту долучилось ще кілька ІТ-фахівців, і вже було оголошено про новий набір на 4 спеціалізовані курси, на які було подано поняд 150 заявок, з яких було обрано лише 50 слухачів і 5 нових викладачів-інтернів.

  Команда проекту прийняла участь у двох міжнародних хакатонах, де мала можливість презентувати свої проекти.

  Більш детальна інформація:

  https://www.facebook.com/codaline.project/

   

 • StartSmart

  Як стати таким стажером, якого хотів би взяти на стажування будь-який роботодавець в Черкасах?

  Ми проводили опитування серед власників бізнесів і виявилось, що їм важливіші особисті якості працівника, ніж його практичні навики в роботі.

  Більшість роботодавців готові вчити практичним навичкам, брати людей без досвіду, але для цього особисті якості мають бути добре прокачані.

  Тому ми вирішили почати Start Smart — курси прокачки особистих якостей кращих в світі стажерів. Програма включає близько 15 офлайн інтерв’ю із бізнесменами про те, яким має бути ідеальний працівник.

  По закіченню, фіналісти отримають сертифікати про проходження курсу, а також контакти роботодавців, які готові говорити.

  Більш детальна інформація:

  https://vk.com/startsmart_ck

  Питання:

  startsmart.ck@gmail.com