Lviv IT Cluster став партнером Черкаського ІТ кластеру

Дата:

До партнерів спілки “Черкаси ІТ Кластер” приєднався Lviv IT Cluster.

Про кластер: Львівський ІТ Кластер (Lviv IT Cluster) – це спільнота провідних компаній у галузі інформаційних технологій, які спільно із університетами та Міською владою покращують та розвивають ІТ у місті. Кластер взяв на себе ініціативу з проведення системних змін у бізнес-середовищі міста та країни. Серед проектів спільноти: Lviv IT Arena, IT House, IT Expert, IT Future, IT Research та IT Club.

Місія: Львівський ІТ Кластер покликаний об’єднати компанії, університети та місцеву владу для реалізації важливих проектів з високою доданою вартістю та швидкими результатами, які сприятимуть впровадженню системних змін у бізнес-середовищі міста, розвитку ІТ-індустрії та галузі високих технологій.

Про проекти: “Реалізація проектів, які допомагають розвивати ІТ індустрію і підтримувати імідж Львова, як міста зі сприятливим умовами для розвитку бізнесу, кар’єрного зростання та життя – найважливіше завдання для команди Кластеру. Наша проектна діяльність спрямована на соціально важливі галузі – освіта, право, інфраструктура, промоція. Також ми опановуємо нові перспективні напрямки, пов’язані з технологіями майбутнього та міжнародною співпрацею”.

Команда: “Наша  команда долає будь-які перешкоди, щоб зміцнити та розвинути ІТ індустрію на місцевому та державному рівнях, а також утвердити конкурентоспроможні позиції української ІТ освіти та ІТ бізнесу в Європі та світі!”

Дякуємо Lviv IT Cluster за партнерство та сподіваємося на плідну співпрацю!

Нагадуємо, що спілка відкрита для інших компаній: “Якщо компанія або група фахівців, які поділяють наші погляди, принципи і мету, виявляють бажання приєднатися до ІТ кластеру, то ласкаво просимо. Ми створені, що підтримувати розвиток ІТ, вдосконалювати освіту, ділитись знаннями, разом створювати цікаві проекти. Наша ціль – це відкритість і прозорість, захист інтересів ІТ галузі міста і представництво ІТ в органах влади і фіскальній службі” – зазначає Микола Кудрявцев, голова спілки “Черкаси ІТ кластер”.

Запрошуємо компанії долучатися!

Теги