У Черкасах втретє відбувся IT Career Day

Дата:

Майже півтисячі черкаських студентів змогли дізнатися професійні таємниці ІТ-сфери

16 травня, уже втретє, з кожним разом набираючи все більшу аудиторію молоді та студентів, у Черкасах відбувся ІТ CareerDay – наймасштабніший ярмарок вакансій ІТ-сфери. Саме ця подія раз на рік і допомагає  успішним ІТ-компаніям Черкас та перспективним спеціалістам знаходити одне одного.

Цьогорічний захід зібрав найбільших роботодавців у сфері ІТ – 13 ІТ-компаній, які розкрили її секрети усім бажаючим створити успішну ІТ-кар’єру і презентували різні аспекти роботи ІТшника, та майже півтисячі черкаських студентів. А саме: SPD-Ukraine, Master of Code Global, Ekreative, InterLink, CoreValue, Everlabs, Visual Craft, Quart Soft, Active Bridge, QA Madness, Ringostat, Default Value та TransferWise.

Головною ідеєю івенту стало здобуття професіоналізму та  розвиток особистості у гармонії із професійним розвитком.

IT Career Day – це завжди знайомство із найбільшими роботодавцями у ІТ-сфері, виступи найцікавіших експертів цієї галузі, корисні знайомства та безкоштовні консультації від спеціалістів, інформація про актуальні вакансії, запрошення на курси та стажування, нетворкінг-сесія у атмосфері невимушеного спілкування.

Із кожним роком IT CareerDay приваблює все більше черкащан, – констатує виконавчий керівник Cherkasy IT Cluster Анастасія Негода. –Ми щороку збираємо найактивніші ІТ-компанії регіону, влаштовуємо цікаві презентації ІТ-сфери, запрошуємо провідних фахівців із лекціями про важливі і актуальні питання ІТ-галузі. Передовсім, цей захід буде корисний усім бажаючим знайти роботу і створити кар’єру у ІТ-сфері або більше дізнатися про ІТ-спеціальності, щоб визначитися із майбутньою освітою.

Як і минулого року на заході активно діяли  Speaker Zone – де проходили виступи представників ІТ-компаній. Від спікерів лунала найактуальніша та цінна інформація, корисні поради та настанови щодо стартурту в ІТ.

Учасники мали змогу почути виступи:

Богдан Сергієнко, Технічний директор компанії Master of Code Global
Тема: “Рух життя або Динамо”

Ірина Коваленко, HR-manager компанії QUARTSOFT
Тема: How To Write A Killer Elevator Pitch

Віталіна Єсик,  HR-manager компанії Visual Craft
Тема: Сила Джуніора або як кандидати без досвіду роботи випереджають досвідчених

Олександр Котов, inCamp ментор в компанії InterLink
Тема «Бути профі: необхідно, круто та реально»

Олексій Паниченко, Delivery Manager SPD-UKRAINE
Зростання та успіхи компанії завдяки розвитку працівників. Історія SPD-UKRAINE

Ольга Юрга, Рекрутер компанії CoreValue
Тема: CV – great future or new challenge?

Сергій Цибровський (Android Team Lead), Тетяна Медведенко (Head of HR) компанії Ekreative
Тема: Робота в IT сфері як шлях до щастя

Олена Окунєва, Дизайнер компанії Active Bridge
Як знайти свій шлях в ІТ, якщо ти загубився

Олександр Неборикін, Chief Partnership Officer компанія Ringostat
Тема: Менеджер в IT, хто це і з чим його їдять?

Дмитро Нортенко, CEO компанії QA Madness
Тема: “Не війти в ІТ, або чому ви не пройшли співбесіду”

Олег Пасько, CEO Everlabs
“Навчитися програмувати легко. Навчитися програмувати складно”

На Networking Zone учасники мали змогу відвідати стенди ІТ-компаній та поспілкуватися із менторами кожної із компаній. Дізнатися про можливосі розвитку в компанії, актуальні вакансії, поставити хвилюючі питання, пройти експрес-співбесіду, вирішити інтерактивні завдання та отримати брендовані подарунки.

Для того, щоб максимально долучити аудиторію до знайомства із компаніями було організовано інтерактивний квест, переможці якого отримали цінні подарунки.

 

Ми змогли в черговий раз зібрати компанії, які є лідерами IT-ринку в Черкасах — в одному місці — щоб показати, що можливості рости і розвиватися в сфері IT у нас в місті є, — констатує керівник Cherkasy ІТ Cluster Анастасія Негода. — Показали ці можливості, розповіли, на які моменти потрібно звернути увагу при старті в цій галузі, поділилися важливою та актуальною інформацією, яка необхідна для розвитку професійних та особистих навичок. Такі івенти, як IT Career Day, є одним із найпопулярніших напрямків діяльності Черкаського ІТ-Кластера. Подібні заходи – хороший привід для  нашої молоді, щоб познайомитися з ІТ-компаніями, поспілкуватись, поставити цікаві питання. Це така собі профорієнтація в публічній площині — можливість встановити діалог з талановитою молоддю. А їй – дізнатись більше про одну із найпрестижніших та найперспективнішій сфер, аби зробити собі у ній успішну кар’єру.

 

Організатор: Cherkasy IT Cluster

Cпіворганізатор: Молодіжний ресурсний центр

Генеральні партнери: SPD-Ukraine, Master of Code Global, Ekreative, InterLink, CoreValue, Everlabs, Visual Craft, Quart Soft, Active Bridge, QA Madness, Ringostat

Партнери: Default Value, TransferWise, Ukrsibbank

Технічні партнери:  IQtech Event Service

 

Фото звіт:  https://www.flickr.com/photos/155208543@N02/sets/72157696509954314/

Сюжет телеканалу “Рось”:  https://www.facebook.com/itcluster.ck.ua/videos/2125650321001236/

Звіт на порталі DOU: https://dou.ua/forums/topic/24041/

Теги