За партнерства Черкаси ІТ Кластеру відбудеться Конференція з ІТ права

Дата:

Шановні панове!

Запрошуємо вас на перший та унікальний захід для України — Конференцію з ІТ права Асоціації правників України, яка відбудеться 8 квітня 2016 року у м. Києві.

Це спеціалізований захід, який присвячено правовим аспектам діяльності ІТ-компаній, законодавчому регулюванню у сфері ІТ, а також юридичній стороні ІТ аспектів роботи бізнесу в Україні.

Ольга Прокопович, юридичний радник Майкрософт Україна

Світова IT індустрія розвивається в рази швидше, ніж її правове регулювання в окремих країнах, зокрема в Україні. Бізнес прагне використовувати досягнення IT для отримання конкурентної переваги у боротьбі за споживача, однак постійно стикається з низкою труднощів, пов’язаних з законодавчим регулюванням сфери IT.

Сергій Орлов, eTachki.com

Інвестиції в IT, зокрема в проекти українських розробників, набирають обертів протягом останніх років. Природно, інвестори думають про інструменти захисту і грамотного структурування з урахуванням локального законодавства. Ці питання – предмет жвавого обговорення між власниками та інвесторами.

Під час конференції будуть розглянуті питання, які стосуються роботи як ІТ-компаній, так і бізнесу, який використовує ІТ рішення у щоденній роботі:

  • Структурування ІТ-бізнесу в Україні та світі
  • FinTech. Електронній гроші, криптовалюта, Blockchain 
  • Конкретні рішення для доменних спорів
  • Що робити до, під час і після обшуку?
  • Договори з клієнтами–не ловити гав  
  • Фіскальна політика та ІТ 

Ділитися досвідом ми запросили найдосвідченіших експертів — ІТ юристів, фахівців із захисту бізнесу, керівників та менеджерів ІТ-компаній, інвесторів.

Програма заходу розміщена за посиланням.

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: 0 (44) 492-88-48, e-mail: events@uba.ua. Контактна особа — Вікторія Краснова.

Теги