Інкубатор «1991» оголосив новий набір стартапів

Дата:

В кінці квітня стартував набір на літню програму в інкубатор стартапів на основі відкритих даних «1991». Він починається з 1 червня 2016 року.

Резидентами інкубатора стануть переможці конкурсу-Хакатона, який відбудеться 28-29 травня 2016 року в Києві. До участі в конкурсі приймаються стартапи, які вирішують проблеми українських громадян, бізнесу, державних органів з використанням відкритих державних і корпоративних і великих даних.

«За перші півроку інкубатор “1991” став основним партнером всіх ключових міністерств і міст-мільйонників, – говорить засновник SocialBoost і “1991 Open Data Інкубатор “Денис Гурський. – Забезпечення доступу даних для команд, прямих зв’язків з державними партнерами для стартапів, а також вихід інкубатора на міжнародний рівень – хороший фундамент для українських стартапів ».

Перший інкубатор пройшли 12 стартапів, партнерами яких стали міністерства і міські адміністрації. П’ять з них вже знайшли інвестиції та домовилися про подальшу співпрацю з великим бізнесом. Крім того, два стартапа інвестори та експерти визнали найкращими у своїй категорії на Форумі інноваційних технологій InnoTech, а ще один увійшов у топ-10 асоціації міжнародних інвесторів UVCA. При цьому за результатами виступів стартапів кращі з них пройшли до другого етапу відбору до програми International Zone Fellowship Program від Ryerson University, яка відбудеться в Торонто цього літа і триватиме чотири місяці.

«Інкубатор “1991” став для нас порталом в світ продуктової розробки. Завдяки відмінній менторській програмі і участі команди 1991 нам вдалося знайти партнерів серед топ-компаній України і інвестиції для розробки нашого продукту, – поділився з Platfor.ma співзасновник проекту по технологізації землеробства Agrieye Андрій  Севрюков. – Для починаючого підприємця великою проблемою стає побудова правильних комунікацій. В “1991” ми пройшли цей шлях швидко і якісно. В результаті ми опинилися в топ-10 за версією UVCA, стали призерами InnoTech, знайшли партнерів у Голландії, Туреччини і США. Шлях від ідеї до компанії, що розвивається, ми пройшли всього за три місяці. Зараз залучили інвестиції в $150 тис. на створення виробництва в Україні і допрацьовуємо передпромислове рішення нашого продукту ».

До участі в конкурсі приймаються стартапи, які вирішують проблеми українських громадян, бізнесу, державних органів з використанням відкритих державних, корпоративних і великих даних:

  • електронні сервіси для агросектора, енергетики та інфраструктури;
  • електронні державні послуги на основі державних реєстрів;
  • аналітичні системи для міністерств, обладміністрацій і мерій;
  • проекти Smart City для українських міст.

Взяти участь у конкурсі можна заповнивши заявку на сайті http://1991.vc/summer2016/.

Реєстраційна форма закривається 22 травня 2016, 24:00.

Теги