IT Arena 2017: Growth hacking, Технологічні Тренди і нетворкінг

Дата:

Хочемо запросити вас на найбільшу тех. подію країни у одну наймасштабніших у Східіній Європі – IT Arena 2017 https://itarena.ua/. Два роки поспіль ІТ Арену визнають найкращою ІТ подією в Україні. З 29 вересня по 1 жовтня ІТ Арена збере на львівському стадіоні сотні ІТ експертів, програмістів, керівників ІТ компаній, засновників стартапів та всіх, хто цікавиться новітніми технологіями.

Вийняткові Спікери

Вже традиційно ІТ Арена привозить до Львова найвідоміших спікерів зі всього світу. У попередні роки на конференції виступали доповідачі з компаній як Twitter, Microsoft, IBM, Philips, Google та Facebook.

Уже зараз оголосили перших спікерів IT Arena 2017 і вони вражають:

  • CEO одного з найпотужніших індійський стартапів Jugnoo – Samar Singla
  • Tech Evangelist компанії Amazon Web Services Julien Simon
  • Editor at large of Tech Crinch – Mike Butcher
  • Global Head at Digital Health Incubation & Innovation у світовій компанії Bayer – Eugene Borukhovich

Знайомтесь із іншими не менш крутими спікерами на сайті https://itarena.ua/speakers/

Tech Expo

Під час трьох днів ІТ Арени, традиційно відбуватиметься велика виставка новітніх технологічних досягнень Tech Expo. Близько сотні учасників презентуватимуть свої розробки, пристрої, мобільні додатки, роботи, дрони, «розумні прилади», які були створені в Україні. До участі у виставці запрошуються компанії та стартапи, які працюють над технологіями у сфері 3D printing, Robotics, Drones, Wearable technologies, Augmented & Virtual Reality, IT Solutions, Smart home, Smart city.

Startup Competition

ІТ Арена це не лише конференція та обмін досвідом, а також можливість заявити про свої ідеї світові. Цього року на ІТ Арені пройде великий конкурс стартапів Startup Competition, кількість учасників зросте до сотні, зокрема, очікують на велику кількість стартапів з-закордону. Аби взяти участь у конкурсі, стартапи повинні бути не старшими 2 років від часу свого заснування і мати принаймні демо-версію власного продукту. Презентації відбуватимуться під час першого дня конференції 29 вересня.

Meetups

Третій день конференцій цього року не вписується у жоден формат! Після двох днів на стадіоні Арена Львів, усі події третього дня перенесуть до історичного центру міста, аби познайомити іноземних учасників з неймовірною атмосферою старого Львова, а самих львів’ян інтегрувати в розвиток Інформаційних Технологій. У десятьох закладах у серці самого Львова на Площі Ринок, 1 жовтня протягом цілого дня, з 11:00 до 19:00 відбуватимуться 30 воркшопів та мітапів на найрізноманітніші теми.

Futureland Festival

Дургий день конференції завершиться масштабним фестивалем електронної музки Futureland Festival, якаий збере 5000 учасників. Хедлайнером стане легендарний французький дует Cassius. Минулого року на фестивалі виступив один із сотні кращих діджеїв світу – Netsky.

Організатори

Із ростом якості та масштабності самої конференції, щороку також росте команда організаторів конференції ІТ Арена. До Lviv IT Cluster, ELEKS, Startup Depot, LITS цього року приєдналася компанія N-iX.

Квитки та промокод

Вже завтра ціна на квитки зростає, тож поспішіть! Використовуйте промокод на 10% знижки: itarena4CITC

Придбати квиток можна тут https://itarena.ua/

Теги