Hash Code 2019

Дата:

Команда GDG Cherkasy запрошує долучитися до конкурсу із програмування від Google.

Hash Code – це конкурс з командного програмування, організований компанією Google для студентів і фахівців з усього світу. Ви вибираєте свою команду і мову програмування, а організатори вибирають інженерну задачу для вас. У цьому році конкурс починається з онлайн відбору, де ваша команда зможе взяти участь з будь-якої точки світу. Кращі команди будуть запрошені в офіс Google для фіналу конкурсу.

 

Що необхідно зробити, щоб долучитися:

1) Зареєструватися тут: https://codingcompetitions.withgoogle.com/hashcode

Спочатку треба створити аккаунт використовуючи Ваш Gmail-аккаунт, там все просто і очевидно.

 

2) Після реєстрації необхідно зайти сюди: https://hashcodejudge.withgoogle.com. Тут ви можете створити команду та вибрати HUB. Якщо Ви хочете бути у хабі GDG Cherkasy – вибирайте хаб з назвою: “eKreative”

Після того як Ви створили команду, Ви можете додати до неї Ваших колег, для цього вам потрібно передати вашим колегам лінку такого зразку: https://hashcodejudge.withgoogle.com/#join-team/

 

3) Мало хто з нашої спільноти раніше брав участь у Google Hash Code. Саме тому команда вирішали організувати захід, на якому ви зможете дізнатись більше про Google Hash Code від тих, хто вже брав участь у ції програмі в минулих роках. Розібратися з тонкощами ціеї програми нам допоможуть Порубльов Ілля Миколайович та Роман Черненко. Ілля Миколайович організовував та брав участь у великій кількости олімпіад з програмування. Роман Черненко брав участь у олімпіадах  з програмування, а також має досвід у Google Hash Code.

Якщо Ви хочете дізнатись більше – приходьте 24-го лютого о 14:00 на тренування в офіс компанії eKreative.

З собою, дуже бажано, взяти ноутбук. Щоб організатори знали, скільки людей очікувати, заповніть цю форму: https://goo.gl/forms/xlPqroxgqIC55IBS2

Сторінка івенту у Facebook: https://www.facebook.com/events/2174695182579359

 

4) Приходьте 28-го лютого у хаб “Ekreative” на основний тур: https://www.facebook.com/events/2020673611386391/

Теги