Google Developer Days Europe

Дата:

Google Developers Days – це подія, на якій ви маєте змогу дізнатися про останні оновлення Google продуктів і платформ для розробників, які допоможуть вам і далі розробляти високоякісні додатки, розвивати ваші продукти і зберігати активну базу користувачів. GDD Europe пройде 5 і 6 вересня в Кракові в Польщі. Вас очікують технічні доповіді по цілому ряду продуктів, включаючи Android, Mobile Web, Firebase, Cloud, Machine Learning і IoT. На додаток до технічних доповідей у всіх учасників буде можливість приєднатися до практичних занять, один на один поспілкуватися зі співробітниками Google і Google Developers Experts.

Якщо ви зацікавлені і хочете приєднатися до івенту, то реєстрацію вже відкрито. Зараз квитки можна купити зі знижкою, за ціною в 199$ (повна ціна 250$). Врахуйте, що кількість квитків обмежена.

Якщо ви з якихось причин не можете дістатися до Кракова – ніяких проблем! Всі доповіді будуть доступні в прямому ефірі на YouTube каналі Google Developers, а після будуть доступні у вигляді записів. Завжди приємно дивитися такі заходи в компанії з іншими розробниками, тому в різних містах і регіонах будуть проходити GDD Extended.

У будь-якому випадку будьте в курсі останніх новин, стежте за спеціальним хештегом – #GDDEurope в TwitterFacebook і Google+.

Теги