Всеукраїнський Хакатон Аграрних Інновацій

Дата:

23-25 лютого 2018 року Асоціація AgTech Ukraine за підтримки Міністерства Аграрної Політики та Продовольства України організовує четвертий Всеукраїнський Хакатон Аграрних Інновацій – найбільший щорічний захід для креативної спільноти національного масштабу, присвячений технологічним інноваціям у агросекторі.

Спонсори події: SyngentaAgro KMRUkragrocom

Це подія для ентузіастів та першопрохідців, конструкторів та винахідників, агрономів і зоотехніків, програмістів та інженерів, дизайнерів, бізнесменів, маркетологів та безлічі інших аграрних інноваторів. Це шанс проявити себе, розповісти про свої ідеї, знайти однодумців, створити команду та стати на крок ближче до здійснення мрії.

Всеукраїнський Хакатон Аграрних Інновацій дає можливість відкрити для себе нову сферу – IT-рішень для аграрного сектору. GIS, ERP, Big Data, телеметрія, машинне навчання, мобільні додатки – це тільки частина напрямків, де IT може і має оптимізувати роботу в аграрному секторі. Всеукраїнський Хакатон Аграрних Інновацій – це можливість створювати цікаві стартапи, орієнтовані на аграрний сектор.

Напрямки розробки проектів під час хакатону:

  • Автоматичний збір та обробка даних (BIG DATA)
  • Каталогізація та консолідація відкритих даних
  • Створення алгоритмів та систем машинного навчання (Deep Learning, Predictive Analytics)
  • Розробка математичних моделей, інженерних рішень та сенсорів
  • Взаємодія між учасниками ринку (social, shared economy, aggregation)
  • Інноваційні фінансові інструменти для агросектору

На вас чекають круті ментори, цікавий нетворкінг, особлива атмосфера та безліч можливостей для реалізації свого потенціалу! Давайте змінювати світ і будувати технологічне майбутнє агросектору разом!

Деталі та реєстрація – https://agtech.com.ua/hack2018/

Маєте круті ідеї, але вам бракує команди? Ми допоможемо вам знайти однодумців – просто розмістіть інформацію за посиланням https://goo.gl/2aAnMR

І до зустрічі на Всеукраїнському Хакатоні Аграрних Інновацій 2018!

Сторінка івенту у Facebook: https://www.facebook.com/events/329895157496320/

Теги