Masters Academy запрошує на новий сезон курсів

Дата:

 

Masters Academy та компанія Master of Code Global запрошують на новий сезон курсів. Команда підготувала кілька напрямків, де кожен знайде для себе щось нове та цінне, адже кожен курс унікальний та розрахований на різний рівень досвіду та технічної підготовки:
  • Ruby on Rails – курс, який дасть глибоке розуміння мови програмування Ruby та фреймворку RoR, розкриє можливості їх практичного застосування. По закінченню курсу ви зможете ефективно використовувати всі можливості мови на своїх проектах.
  • Курс JavaScript – для тих, хто планує за досить короткий термін вивчити JavaScript, а також за допомогою TypeScript та AngularJS написати свій перший веб-додаток, застосовуючи отримані знання на практиці.
  • Основи програмування — для тих, хто починає вивчати програмування. Курс дасть можливість зрозуміти основи програмування, які стануть базисом для подальшого вдосконалення своїх знань та вивчення нових технологій. Курс базується на вивченні мови Python та фреймворку Flask.
  • QA інтенсив — для тих, хто має гарний рівень англійської та базові теоретичні знання з тестування і бажає освоїти практичну сторону Quality Assurance.
  • Advanced Programming Swift & Golang — для програмістів із досвідом роботи, які хочуть підвищити свій рівень або працювати в цьому напрямку.

В цьому році було змінено систему відбору: не буде співбесід та тестів! Тепер все залежить тільки від вашого бажання змінювати своє життя та дізнаватись щось нове.

Щоб потрапити на будь-який з курсів, необхідно заповнити форму до 14 жовтня та чекати на запрошення! 

—> https://goo.gl/10sOLR 

 

Теги