П’ята міжнародна ІТ-конференція IT Weekend Ukraine

Дата:

IT Weekend Ukraine 2016 відбудеться 17 вересня в Києві у форматі 4 потоків. Дискусії на головній сцені конференції будуть присвячені неймовірним технологіям, що змінюють наш світ вже сьогодні.

На учасників IT Weekend Ukraine чекає зустріч з топ-спікерами сфери інновацій та комерційного освоєння космосу, технологічні потоки з Java, .Net, Python, окремий стрім з дизайну, лекції та особисте спілкування із провідними IT-фахівцями провідних глобальних та українських ІТ-компаній, а також підведення підсумків незалежного конкурсу Ukrainian IT Awards.

Спікери: 29 найкращих технічних експертів та спеціалістів у галузі інновацій з 19 країн світу.

Формат конференції: 4 потоки з одночасними виступами спікерів на теми технологій майбутнього, комерційного освоєння космосу, технічні доповіді по .NET та Java (а саме – застосунок Java у Security), Python та окремим потоком Go Design IT.

 

GO Future IT (Mainstage)

Теми: космічні проекти, віртуальна реальність, Інтернет Речей, інновації та технології майбутнього

Цей потік – це унікальна можливість:

 • дізнатися про виклики, успіхи та історичне значення 10-річного проекту Rosetta з перших вуст – від керівника наукового сегменту Майкла Куперса (Європейська космічна агенція).
 • поспілкуватися з одним із найбільших новаторів і прихильників cutting edge технологій – Навіном Джайном, чиї компанії вже сьогодні реалізовують проекти з освоєння космосу.
 • зустрітись з командою Mars Hopper, що цього року стали переможцями NASA International Space Apps Challenge
 • дізнатися про неймовірні технології, що змінюють наш світ вже сьогодні.

 

GO Tech IT: .NET, Java (Security)

Чому усім дотнетчикам та security geeks варто сюди прийти?

 • вперше в Україні на одній конференції усі доповідачі .NET –  неодноразові Microsoft MVP (Most Valuable Professionals).
 • Саша Гольдштейн, Чандер Далл, Моріс де Байєр – це голівудські зірки в ІТ-сфері, які раніше не виступали в Україні.
 • cеред Security та Java доповідачів будуть прихильники open source та spring contributors
 • непересічним досвідом з учасниками поділиться титулований Мартін Кноблоч, OWASP conference chair

 

GO Tech IT: Python

Чому пітонщикам тут буде цікаво?

 • ми зібрали експертів з провідних світових компаній Intel, Yelp та CERN (Німеччина, Швейцарія, Польща, Україна)
 • Себастьян Вітовськи з CERN (Швейцарія) розповість про застосунок Python в Інституті ядерних досліджень та порадить, як пришвидшити Python у нашій сфері
 • доповідачі з України розкажуть, як будувати соціальні мережі з neo4j та поділяться досвідом побудови асинхронних аплікацій з допомогою Python
 • побувати на виступі Александра Хендорфа, одного 25-ти mongoDB masters та голови робочої групи Europython

 

GO Design IT

Тут буде цікаво графічними дизайнерам, фахівцям UI/UX, ілюстраторам та продуктовим дизайнерам:

 • Як побудувати персональний бренд? Які тренди у дизайні на нас чекають? Дизайн як мистецтво. Як налагодити процеси у роботі дизайн-команди? Про це будемо говорити з лідерами дизайн-команд IBM, Hewlett-Packard, Capital One, SoftServe та успішними українськими дизайнерами.

Отже, IT Weekend Ukraine – це 32 години надихаючих виступів від фахівців найвищого рівня та програма, яку Ви можете скласти за власними інтересами! Ознайомитись з детальною програмою конференції

Організатори також підготували мобільний додаток Конференції для Вашої зручності: новини, програма виступів, оголошення від організаторів – усе у вашому смартфоні. Завантажуйте версію для IOS та Android.

 

Окрім доповідей на Вас також чекають:

 • Окремий Kids Space, завдяки якому Ваші діти можуть стати справжніми учасниками міжнародної ІТ-конференції! Kids Space організований для дітей віком від 6 до 14 років. На них чекатиме насичена навчальна та розважальна програма. Зареєструвати дітей на конференцію можна абсолютно безкоштовно. Для цього потрібно лише зазначити у реєстраційній формі, що Ви плануєте прийти з дитиною. Поспішайте – кількість місць обмежена!
 • Урочиста церемонія нагородження найкращих українських спеціалістів ІТ сфери – Ukrainian IT Awards та вечірка
 • Розіграш численних подарунків від організаторів та партнерів конференції.

Конференції IT Weekend Ukraine 2016 проходить за підтримки низки прогресивних компаній та брендів, що разом із нами небайдужі до нових технологій та прогресивних рішень та радо інвестують у майбутнє та освіту українських ІТ-розробників!

 

Ексклюзивний партнер: SAP

Золоті партнери: EPAM,  CiklumКий Авіа

Генеральний HR-партнер: HeadHunter

Смачні партнери: ЛімоМоршинськаОККО

Спонсори подарунків: туристична компанія «Феєрія»мережа магазинів спортивного спорядження Boomerang Boardshopмережа фітнес-центрів SportLifeLviv Business School (LvBS)

Інформаційні партнериDOUain.uaДелоBrainTVRadio SkovorodaChannel4ITSigmaSoftWareLuxoft,  LohikaАсоціація «ІТ України»IT Prospect (EBA)Lviv IT ClasterKharkiv IT ClasterIT Claster Івано-ФранківськCherkasy IT Claster Lviv IT School (LITS)IT Education AcademykmbsTeamvoyLevelUpWebCampITCareerProfessionalsSoftengi Training CenterArtjokerJoobleSpalahDnipro.Net2event.comE5 Team.

Теги