Відкрито реєстрацію на курси SPD-University

Дата:

Реєстрацію на новий сезон в SPD-University відкрито!

Зареєструватися можна за посиланням: http://bit.ly/2vnbGCP

Нагадаємо, SPD-University – це проект, що допомагає талановитій молоді, яка хоче пов’язати своє життя з ІТ, максимально нівелювати той самий розрив між теоретичними знаннями та досвідом, необхідним для виконання проектів в IT індустрії.

Програми SPD-University розроблені практикуючими фахівцями з IT індустрії, а відтак максимально відповідають очікуванням IT галузі. Створюючи навчальні програми, провідні фахівці орієнтуються на те, що частина випускників курсів буде приймати участь у проектах світового рівня разом з їх командами, а отже максимально адаптують випускників під робоче середовище.

Усі програми мають “університетський” підхід. Це означає, що крім основних дисциплін зі спеціалізації у студентів також будуть лекції та практичні заняття із суміжних дисциплін. Одним з найважливіших елементів навчання є фінальний проект, який виконується в повноцінних командах, котрі складаються зі студентів (Back-End/Front-End/QA). Менторами проектів виступають провідні фахівці компанії SPD-Ukraine.

Команда SPD-University складається з найдосвідченіших фахівців своєї галузі, котрі готові ділитися власним практичним досвідом. Курси безкоштовні, проте вимагають від абітурієнтів теоретичної бази.

Більш детальна інформація: www.spd-university.com

info@spd-university.com

Теги