CoreValue приєдналися до Cherkasy IT Cluster

Дата:

До Громадської спілки Черкаси ІТ кластер приєдналася компанія CoreValue.

CoreValue – технологічна компанія з Нью-Джерсі, Registered Salesforce® Partner і Gold Microsoft® Partner, з 9-ма розробницькими центрами в Україні та Європі. CoreValue займається розробкою і тестуванням програмного забезпечення та наданням технічних консультацій для медичної, фармацевтичної, медійної, телекомунікаційної та маркетингової індустрій.

Вже понад 10 років сертифіковані спеціалісти компанії впроваджують ефективні рішення для хмарних CRM систем включно з розробкою мобільних рішень і займаються традиційним програмним забезпеченням. Клієнти з усього світу довіряють CoreValue розробку інфраструктурних сервісів у напрямках Data Science, Data Management і Database Services.

Вітаємо колег у “Черкаси ІТ кластер” та сподіваємося на плідну співпрацю!

Нагадуємо, що спілка відкрита для інших компаній: Якщо компанія або група фахівців, які поділяють наші погляди, принципи і мету, виявляють бажання приєднатися до ІТ кластеру, то ласкаво просимо. Ми створені, що підтримувати розвиток ІТ, вдосконалювати освіту, ділитись знаннями, разом створювати цікаві проекти. Наша ціль – це відкритість і прозорість, захист інтересів ІТ галузі міста і представництво ІТ в органах влади і фіскальній службі.

Запрошуємо компанії міста долучатися!

Теги