Nilan Peiris виступить спікером на GeekTalks

Дата:

16 червня  в рамках проекту GeekTalks до Черкас завітає VP of Growth TransferWise Nilan Peiris, щоб поділитися з черкаською ІТ спільнотою своїм досвідом у створенні успішного стартапу.

Нілан займає позицію VP Growth у лондонському офісі компанії TransferWise. На своєму виступі Нілан розповість, як компанія TransferWise досягла обігу пів мільярду фунтів стерлінгів на місяць шляхом створення євангельських клієнтів.

 

Досвід роботи Нілана великий та насичений, зокрема:

У липні 2007 року – квітень 2008 він запускає інтернет-магазин Оксфам (перший у світі благодійний інтернет-магазин).

У січні 2000 року – грудень 2008 р (9 років) Нілан приєднується до Accenture як веб-розробник кодування Java і Javascript для інтернет-стартапів.

З липня 2012 по червень 2014 року (2 роки) Нілан займає місце Advisor on Growth у TransferWise.

Потім протягом 1 року 6 місяців очолює положення VP Growth у HouseTrip.

І, нарешті, він є VP Growth у TransferWise протягом більш ніж 2-х років!

 

TransferWise – стартап, який вирішує проблему дешевого трансферу грошей між країнами і валютами. Компанія була заснована в січні 2011 року в Лондоні двома уродженцями Естонії – першим співробітником Skype Тааветом Хінрікусом і Крісто Каарманном , який до цього займався консалтингом в банківській сфері.

Сервіс з самого початку позиціонувався, як альтернатива, перш за все, банківським переказам. TransferWise дозволяє здійснювати міжнародні грошові перекази в обхід банків і з набагато нижчою комісією. Технологічно переказ грошей відбувається за піринговою схемою – між кінцевими користувачами. Незвичайний для фінансової компанії алгоритм роботи привів до вибухового зростання – оборот компанії зростає на 15-20% на місяць. Сервіс працює в 39 країнах і з його допомогою користувачі перевели вже понад $ 4,5 млрд. Це допомогло клієнтам ТransferWise заощадити 135 млн фунтів.

2015рік виявився для стартапу по-справжньому проривним. У січні TransferWise залучив $ 58 млн в рамках інвестиційного раунду C, який очолила венчурна фірма Andreessen Horowitz (на її рахунку інвестиції в Twitter, Facebook і Airbnb). Оцінка компанії при цьому досягла $ 1 млрд, що автоматично перевело її в розряд так званих unicorns («єдинороги»). У лютому TransferWise вийшов на ринок США, а в грудні запустив свій сервіс в Австралії.

Нагадаємо, що нещодавно компанія отримала новий раунд інвестування від Baillie Gifford та вже існуючих інвесторів та було проголошена “Європейським єдинорогом”.

Наразі офіси компанії знаходяться у трьох містах: Лондоні, Талліні та Черкасах. І саме у Черкасах Nilan Peiris розповість про “How to grow startups and be a product engineer”.

 

Доповідь буде англійською мовою.

Реєстрація: http://goo.gl/forms/sP2PaKxTH8oMz3TS2

Теги