Компанія SPD-Ukraine відкрила власний університет

Дата:

Від сьогодні компанія SPD Ukraine відкриває реєстрацію на курси від власного університету – SPD-University.

SPD-University – це проект, що допомагає талановитій молоді, яка хоче пов’язати своє життя з ІТ, максимально нівелювати той самий розрив між теоретичними знаннями та досвідом, необхідним для працевлаштування.

Програми SPD-University розроблені спеціалістами, що працюють в ІТ, а відтак найбільше відповідають очікуванням роботодавців. Розроблюючи програми навчання, провідні фахівці орієнтуються на те, що частина слухачів курсів буде працювати в їхній команді, а отже максимально адаптують їх під робоче середовище.

Наразі кожен бажаючий може зареєструватися на один з 3-х напрямків:

  • Java For Web –  курс розрахований на тих, хто вже має теоретичну базу та зробив перші кроки у вивченні цієї ентерпрайз технології
  • Front-end – цей курс призначений для тих, хто хоче навчитися створювати сайти та динамічні веб-додатки
  • QA – курс призначений для слухачів без професійного досвіду в сфері тестування програмного забезпечення

Усі програми мають “університетський” підхід. Це означає, що крім основних дисциплін зі спеціалізації у слухачів також будуть лекції та практичні заняття із суміжних дисциплін. Одним з найважливіших елементів навчання є наскрізний проект, який виконується в повноцінних командах, що складається з Back-End і Front-End розробників, а також QA. Менторами проектів виступають провідні спеціалісти з компанії SPD-Ukraine.

Команда SPD складається з найдосвідченіших спеціалістів своєї області, що готові ділитися своїм практичним досвідом. Курси безкоштовні, проте вимагають від абітурієнтів теоретичної бази.

Деталі та реєстрація www.spd-university.com. Реєстрація відкрита до 10 вересня!

а також:  info@spd-university.com , (096) 468 24 51, (097) 513 85 91.

Теги