GeekTalks: 4 кроки до популярного продукту

Дата:

Наступний GeekTalks відбудеться вже у вівторок, 19 липня. 

Наш спікер – Timothy Kozak – розкаже про “4 кроки до популярного продукту”.

Тимофій – досвідчений і талановитий ІТ-шник. Починав свою кар’єру як Web Developer у компанії Master of Code Global.Потім тут же тривалий час працював iOS розробником. Був фаундером та створив музичний додаток – VK Orange.

З 2012-2014 роки працював СТО на проекті Presentain – апп, який допомагає спікерам робити їх презентації більш динамічними та інтерактивними. Смартфон використовується в якості клікера і аудиторія може підключитися до презентації за допомогою своїх пристроїв. Вони мають можливість ставити питання спікеру, брати участь в опитуваннях, надсилати наступні запити, обмінюватися слайдами і багато іншого.

З 2014 року і до сьогодні Тимофій є співзасновником та СТО стартапу TestNest. Окрім цього – співзасновник та викладач курсів GeekHub.

На вас чекає багато цінної та цікавої інформації. Тимофій з власного досвіду розкаже про те, як бути ефективним та досягти високих результатів, працюючи на власних проектах або створюючи власний продукт. Інформація буде особливо корисною для тих, хто вже має власні мобільні додатки в App Store(Play Market) або знаходиться в процесі розробки.

Прохання зареєструватися http://goo.gl/forms/nQqs4ZBnenchYsf73

До зустрічі на Geektalks! 🙂

Теги