У Черкасах втретє відбудеться Che:r[IT]y Fest

Дата:

Третій рік поспіль спортивний фестиваль “Che:r[IT]y” запрошує до співпраці IТ ком’юніті міста Черкаси.

Давайте згадаємо, як це було:

 

 

 

У 2015 ми зібрали 21 000 ($1000) на реконструкцію літнього кінотеатру у парку 50-річчя (Сосновій Бір). Вони пішли на приз-гонорар для автора найкращого проекту

міжнародного архітектурного конкурсу. Переможцем став Ерік Родрігез з Канади, за проект якого проголосувала найбільша кількість черкащан. Наразі архітектор адаптує проект під українські реалії, а організатори проекту (ГО Промолодь) розробили проектно-кошторисну документацію та шукають кошти на реалізацію цього проекту. Деталі – за посиланням.

У 2016 році ми зібрали 47 000 грн і також підтримали громадські ініціативи. Ми провели конкурс громадських проектів, разом обрали переможців, а саме: Анна Тарапата та Аліна Котолуп.

Станом на зараз Анна Тарапата виконала більше половини проекту – створення доріжки для доступу до води для людей, що пересуваються на візках, та інших маломобільних груп населення на пляжі в районі Митниця.

Аліна Котолуп довела до завершення перший мурал в Черкасах – робота португальського художника Пантоніо на фасаді ЗОШ №15. А також готується до реалізації другий мурал у виконанні черкаського художника Віталія Кайло.

З нами, як завжди, eKreativeMaster of Code GlobalActive BridgeSPD-Ukraine

Варіанти участі:

  • спортивні змагання між ІТ-компаніями (футбол (1 воротар + 4 гравці + 1;2 запасних), пляжний волейбол (6 гравців), стрітбол (3 гравці), настільний теніс (1-2 гравці), командні естафети (5 учасників), арм-реслінг (1-2 гравці), можливо щось ще). Внесок від компанії за участь у змаганнях – 3000 грн. Присутність на брендволі і в соц-мережах))
  • участь у благодійному забігові (оплачується окремо за кожного учасника).
  • окрім цього є можливість трохи більше попіаритись, організувавши одну з локацій фестивалю, релакс-зону, наприклад, або лекторій, чи ще щось, розмістивши там бренд-символіку компанії.

Лаконічніше про все – у презентації.

З будь-якими питаннями можна звертатись до організаторів – cherity2017@spd-ukraine.com

Теги