У Черкасах відкрили мережеву академію Cisco

Дата:

21 квітня В Черкаському державному технологічному університеті на факультеті інформаційних технологій і систем відбулося урочисте відкриття Мережевої Академії Cisco.

На початку грудня 2015 року Черкаський державний технологічний університет та американська корпорація Cisco Systems дійшли згоди щодо відкриття на базі університету Мережевої Академії Cisco. ЧДТУ став першим серед вищих навчальних закладів Черкаської області, де почала функціонувати така Академія.

«…Тепер наші студенти матимуть можливість безкоштовно навчатись за напрямами, що пов’язані з інформаційними та телекомунікаційними технологіями по навчальних матеріалах Cisco, що дає можливість покращити конкурентоспроможність наших студентів на ринку праці», – зазначив в.о. ректора Сергій Назаренко.

Також, є домовленість із авторизованим учбовим центром Cisco при Інформаційно-обчислювальному центрі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка про інформаційну та методичну підтримку при створенні міжфакультетської навчально-наукової лабораторії інформаційно-комунікаційних технологій, на базі якої буде функціонувати Мережева Академія Cisco.

Її функціонування заплановано вже з 1 вересня 2016, два викладачі-тренери отримали Cisco сертифікати початкового рівня, а в програмі підготовки студентів, які будуть навчатися за напрямами, що пов’язані з інформаційними та телекомунікаційними технологіями, будуть інтегровані дисципліни, розроблені на основі сертифікованих програм Мережевої Академії Cisco.

Нагадаємо, що Корпорація Cisco Systems, Inc., світовий лідер у розробці мережевих технологій, виробництві телекомунікаційного устаткування і програмного забезпечення, інвестувала більш ніж 20 мільйонів доларів у розробку методичних матеріалів для дистанційних освітніх програм.

Крім традиційних тренінг-центрів з вузькоспеціалізованими, одно-двотижневими курсами, корпорація Cisco Systems, Inc. активно створює і розвиває мережеві академії – Cisco Systems Networking Academy (Мережевих Академій Cisco), яких на сьогодні у всьому світі налічується вже більше 10 тисяч.

Подібні академії створюються при вищих навчальних закладах для поглиблення класичних університетських курсів, пов’язаних із обчислювальною технікою та телекомунікаціями, на основі вивчення технологій, устаткування, програмного забезпечення і проектних рішень корпорації Cisco Systems, Inc. Студенти-випускники Академії, склавши відповідні іспити, стають сертифікованими спеціалістами Cisco.

Теги