Garage48 – міжнародний хакатон європейського рівня

Дата:

В Одесі вдруге пройде міжнародний хакатон європейського рівня – Garage48. Це 48 годин, повних веселощів, кодування, проектування і творчості! Якщо ви готові зламати застарілі технології і створити щось нове, божевільне і інноваційне, то ця подія для вас!

В цьому році обрана абсолютно божевільна тематика – використання гейм-дизайну і принципів гри в неігровому контексті. Гейміфікацію використовують в звичайних ситуаціях для того, щоб поліпшити залученість користувачів, організаційну продуктивність, навчання, найм співробітників, для поліпшення простоти використання внутрішніх систем компанії, для активізації фізичної активності, для запобігання порушень правил дорожнього руху, а також апатії виборців і в ряді інших « серйозних » ситуацій.

До участі запрошуються розробники, дизайнери, маркетологи, візіонери, як студенти, так і спеціалісти, які вже працюють.

За 48 годин команди, що складаються з розробників, дизайнерів, геймдев фахівців та інших крутих людей будуть робити з ідей працюючі прототипи. У нас підготовлені класні призи, міжнародні ментори, хороша їжа і все, що вам необхідно, щоб провести унікальні вихідні. Прийшов час прийти і втілити ідею в реальний проект!

Крім того, для українських студентів технічних спеціальностей діє спеціальна знижка – по промокоду TechStudent можна отримати 50% знижки на участь в категорії frontend і backend!

Все розпочинається в п’ятницю ввечері з презентацій ідей і збирання команд. Робота триває всі вихідні, щоб в неділю ввечері журі, що складається із зарубіжних і українських менторів, могло оцінити працюючі проекти.

Приєднуйтесь, якщо ви хочете кинути все на пару діб і просто зробити справу!

 

Деталі та реєстрація на сайті Garage48

Теги