Соціальний проект “Шкільний портфелик”

Дата:

Назад до школи: ІТ-волонтери збирають шкільні портфелики для дітей з малозабезпечених сімей

Вже другий рік поспіль волонтери SoftServe долучаються до Всеукраїнської благодійної акції “Шкільний портфелик”, ініційованої Карітас Україна. Торік працівники компанії з допомогою корпоративного Благодійного Фонду “Відкриті очі” зібрали 100 шкільних комплектів для дітей з Краматорська, Сєвєродонецька та Маріуполя. Цього року ІТ-фахівці запрошують також ширшу спільноту небайдужих людей.

Юлія Тарковська, CSR менеджер компанії SoftServe, коментує: “Наші співробітники підтримують багато соціальних проектів, компанія загалом сприяє розвиток освіти в Україні, долучаючись до реалізації різноманітних проектів. Завдяки проекту “Шкільний портфелик” допомагаємо діткам відчути атмосферу свята першого Дня знань. Шкільна освіта – це перший крок до закладення фундаменту, який потрібен буде дітям в майбутньому. Таким чином ми також даємо їм зрозуміти, що у важкі життєві моменти вони не залишаються наодинці”.

“Шкільний портфелик” – Всеукраїнська благодійна акція, яка відбувається в Україні вже майже двадцять років поспіль перед початком нового навчального року. Ініціативу курує Благодійний Фонд “Карітас” в Україні, надаючи адресну гуманітарну допомогу потребуючим. Метою цієї акції є не лише надання дітям з малозабезпечених, неповних, багатодітних родин, вимушених переселенців з Криму та східних областей України всього необхідного до початку шкільного року, а й створення атмосфери свята в перший шкільний день.

Проект передбачає придбання та комплектацію усім необхідним 100 портфелів для дітей, які проживають в Одесі, Краматорську і Маріуполі. До “Шкільного портфелика” входитиме: портфель, термос, пенал, 20 зошитів з обкладинками, набір олівців та фарб, пластилін, дошка та ніж для пластиліну, кольоровий папір та картон, альбом для малювання та дрібне канцелярське приладдя (пензлі, ручка, ножиці, стругачка, гумка, лінійка).

Підтримайте проект “Шкільний портфелик” на сайті БФ “Відкриті очі”. Давайте разом допоможемо повернути відчуття радості та свята діткам, які цього найбільше потребують. В рамках проекту ми надамо допомогу адресно і саме тим, кому вона необхідна. Збір коштів триває до 23 серпня.

Теги