ЧДТУ та Черкаси IT кластер підписали Меморандум про співпрацю

Дата:

Черкаський ІТ кластер і Черкаський державний технологічний університет підписали Меморандум про співпрацю. Практика для студентів, створення ІТ-лабораторії, осучаснення навчальних планів і програм-лише деякі з можливих напрямків роботи.

 

У зв’язку із стрімким розвитком ІТ-технологій на Черкащині, пріоритетним напрямком для Черкаського державного технологічного університету наразі є впровадження інформаційних технологій в діяльність навчального закладу. Саме тому 16 жовтня був підписаний меморандум про співпрацю між університетом та Громадською спілкою «Черкаси ІТ Кластер». Від імені університету Меморандум підписав виконуючий обов’язки ректора Назаренко Сергій Анатолійович, а від імені Громадської спілки  – її голова Микола Кудрявцев.

Метою Меморандуму є забезпечення потреб ІТ-галузі міста та регіону у висококваліфікованих фахівцях відповідних напрямів підготовки з одночасним досягненням найвищих стандартів сучасної освіти та відродженням наукового потенціалу Черкас.

Сторонами велися перемовини про можливі варіанти взаємодії, а саме: перспектива практики та стажування студентства ЧДТУ на провідних ІТ-фірмах Черкащини із залученням іноземних інвесторів та створення на базі університету спеціалізованої технічної лабораторії.

Тож у рамках вищезазначеного меморандуму передбачається активна співпраця сторін і хороша перспектива розвитку університету в ІТ-сфері.

Теги