Черкаський та Харківський ІТ Кластери стали партнерами

Дата:

До партнерів спілки Cherkasy IT Cluster приєднався Kharkiv IT Cluster.

Про кластер: Kharkiv IT Cluster – громадська організація, що об’єднує провідні компанії в сфері інформаційних технологій (IT), розробки програмних продуктів та програм, аутсорсингу бізнес проектів (BPO), які за підтримки органів місцевої влади та вищих навчальних закладів взяли на себе ініціативу проведення комплексних змін до ІТ-екосистеми міста. Величезну допомогу в рішенні цієї задачі також надають компанії-партнери та окремі волонтери з галузі ІТ.

Місія: Розвиваємо середовище для технологічного бізнесу

Для кого: 

  • ІТ компанії
  • ІТ фахівці
  • Потенційні інвестори
  • Харків’яни

Про проекти: реалізація проектів, які сприяють розвитку ІТ-інфраструктури міста – одна зі складових діяльності нашого кластеру. Проекти стосуються галузі освіти, безпеки, юридичних аспектів ведення бізнесу, налагодження міжнародних зв’язків з ІТ-спільнотами, розвитку інфраструктури в місті, створення умов. Наша команда відкрита до реалізації найбільш інноваційних рішень на базі міста за підтримки кластеру.

Детальніше про Kharkiv IT Cluster

Нагадуємо, що спілка відкрита для інших компаній: “Якщо компанія або група фахівців, які поділяють наші погляди, принципи і мету, виявляють бажання приєднатися до ІТ кластеру, то ласкаво просимо. Ми створені, що підтримувати розвиток ІТ, вдосконалювати освіту, ділитись знаннями, разом створювати цікаві проекти. Наша ціль – це відкритість і прозорість, захист інтересів ІТ галузі міста і представництво ІТ в органах влади і фіскальній службі” – зазначає Микола Кудрявцев, голова спілки “Черкаси ІТ кластер”.

Запрошуємо компанії долучатися!

Теги