Cherkasy IT Cluster виступив партнером олімпіади з програмування

Дата:

16 квітня у Черкасах, на базі Черкаського Національного Університету ім.Богдана Хмельницького, відбувся перший етап Всеукраїнської олімпіади з програмування. В цьому році Черкаський ІТ Кластер став офіційним партнером проведення олімпіади і підтримав організаторів та юних учасників.

Cherkasy IT Cluster – це громадська організація, яка об’єднує IT компанії нашого міста. На сьогоднішній день, ми робимо ставку на освітні проекти і основною метою Кластеру є популяризація ІТ галузі у нашому місті та області. Сьогоднішня олімпіада сприяє розвитку нового покоління ІТ- спеціалістів. Тому ми вирішили надати як інформаційну, так і ресурсну підтримку”, – зазначив на відкритті голова спілки, Микола Кудрявцев. “Я впевнений, що вже через декілька років, хтось із Вас влаштується на роботу в ІТ-компанії, а хтось буде працювати над розробкою власного продукту. Тому бажаю усім перемоги. І не залежно від результатів, не зупинятись на досягненнях “.

“Сьогодні субота, 9-та ранку, за вікном теплий весняний день. І якщо Ви – тут, Ви – вже переможці. Адже вкладаєте весь свій час і ресурси у власний розвиток. Відразу ясно, що в таких драйвових студентів, які з задоволенням проведуть день на івенті в роботі, явно буде велике майбутнє! ” – поділився думками Кірілл Абажер, директор компанії Ekreative. До речі, Кірілл завітав з помічницею, яка додала особливого натхнення до перемоги всім учасникам олімпіади.

Близько 20-ти команд (60 школярів, студентів та учнів технікумів ) змагалися за звання найкращої команди програмістів. I-ий етап олімпіади почався з програмування на C#,C++, pascal, Java і Python. Самі завдання загалом мали алгоритмічний характер, де потрібно було формувати правильні результати для вказаних вхідних даних.

На підтримку олімпіади виступили шість компаній-партнерів Cherkasy IT Cluster: SPD-UkraineInterLinkEkreative, DefaultValue, Active Bridge та QuartSoft. Представники компаній особисто нагородили переможців цінніми подарунками та щиро побажали подальших успіхів та перемог у житті.

У запеклій боротьбі визначили переможців. В абсолютній категорії ними стали:

Перше місце виборола команда PhyMLy OldSpice (Андрій Борзяк, Максим Бас, Єгор Делікатний) – усі учні 11 класу Черкаського фізико-математичного ліцею (ФіМЛі). Команду особисто підтримали компанії Ekreative та InterLink, і подарували переможцям електронні книги та павербанки.

Друге місце – Владислав Рачек, Сергій Нечаєнко, Дмитро Чернякін – усі учні Черкаської спеціалізованої школи №17.
Команду переможців особисто підтримали компанії SPD-Ukraine та Interlink, і подарували цінні сертифікати та павербанки.

Третє місце команда ChNUBKh Alive cluster (Наталія Бородіна, Богдан Рибак, Ярослав Лістровий) – усі студенти 2-го курсу факультету ОТІУС Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.
Команду особисто підтримала компанія Interlink та подарувала переможцям павербанки.

Як зазначають організатори, більшість школярів – переможців активно займаються олімпіадним програмуванням протягом 2-3 років, майже всі є призерами обласного етапу учнівської олімпіади з програмування. Андрій Борзяк та Дмитро Чернякін є призерами заключного Всеукраїнського етапу учнівської олімпіади з програмування. Андрій Борзяк наразі включений до складу тих, хто у травні виборюватиме право представляти Україну на Міжнародній олімпіаді з інформатики 2016 року.

Щиро вітаємо переможців! Бажаємо впевненності, наполегливості та натхнення у досягненні поставленої мети! Нехай всі мрії обов’язково здійсняться!

Теги