Компанія Interlink приєдналася до «Черкаси ІТ кластер»

Дата:

Ряди громадської об’єднання «Черкаси ІТ кластер» поповнила компанія InterLink. Відтепер організація налічує 9 ІТ-компаній міста.

– Це добре, коли ми зростаємо кількісно, а головне, якісно. «Черкаси ІТ кластер» стає потужною силою і виходить на новий рівень розвитку. По переду у нас багато цікавих соціальних проектів, які порадують жителів Черкащини, – говорить голова об’єднання «Черкаси ІТ кластер» Микола Кудрявцев.

Компанія «ІнтерЛінк» бул заснована у 2000-му році. Управляючим партнером є Сергій Слєпченко. «ІнтерЛінк» є одним з піонерів аутсорсингу в Черкасах. На сьогодні компанія об’єднує близько 100 розробників, які володіють практичними навичками та досвідом побудови складних інформаційних систем в різних сферах, включаючи соціальні сервіси, системи управління підприємством (ERP), автоматизований документообіг, а також ігрові програми.

– Нашими флагманськими технологіями є Java EE, Ruby on Rails. Проте фахівці компанії постійно розвиваються, орієнтуючись на передові технології. Також компанія випустила низку власних он-лайн продуктів, приєднавшись до стартап руху. “Інтерлінк” співпрацює з навчальними закладами області, допомагаючи студентам визначити перспективи майбутньої професії, надаючи технічні консультації та проводячи стажування, – розповів Сергій Слєпченко.

Нагадуємо, що спілка відкрита для інших компаній: “Якщо компанія або група фахівців, які поділяють наші погляди, принципи і мету, виявляють бажання приєднатися до ІТ кластеру, то ласкаво просимо. Ми створені, що підтримувати розвиток ІТ, вдосконалювати освіту, ділитись знаннями, разом створювати цікаві проекти. Наша ціль – це відкритість і прозорість, захист інтересів ІТ галузі міста і представництво ІТ в органах влади і фіскальній службі” – зазначає Микола Кудрявцев, голова спілки “Черкаси ІТ кластер”.

Запрошуємо компанії міста долучатися!

Теги