8-й сезон проекту GeekHub

Дата:

Від сьогодні відкрито реєстрацію на 8-й сезон проекту GeekHub.

GeekHub – це проект, що надає можливість талановитій молоді отримати швидкий старт кар’єри в IT. Найбільше GeekHub допоможе студентам вишів, а також представникам професій інших індустрій, які хочуть розвиватись в сфері IT.

Команда GeekHub складається з волонтерів, які витрачають свій особистий час на безкоштовне навчання студентів. Вступити на навчання до GeekHub складно, але разом з тим вступ надає унікальну можливість для працьовитих та цілеспрямованих студентів отримати швидкий та якісний старт кар’єри.

Як потрапити на GeekHub

Для того, щоб вступити на навчання до GeekHub, необхідно:

  • На початку сезону зареєструватись на сайті GeekHub
  • Прийти на загальний збір абітурієнтів
  • Пройти авто-тестування з курсів, на які ви зареєструвались
  • У разі успішного складання авто-тестування, пройти співбесіду

Початок і закінчення реєстрації на восьмий сезон

Реєстрація на 8-ий сезон (2018-2019 навчальний рік) розпочинається 15 серпня та закінчується 22 вересня 2018 року. Зареєструватись можна лише на офіційному сайті GeekHub – http://geekhub.ck.ua

З першого дня реєстрації на сайті буде розміщена детальна інформація з кожного курсу – опис та програма курсу, команда викладачів, а також список тем, з яких треба готуватись до вступного авто-тестування.

Абітурієнтам дозволяється реєструватись на будь-яку кількість курсів, якщо ви не впевнені з вибором. У разі успішної здачі авто-тестування з декількох курсів, абітурієнт буде змушений вибрати лише один курс для прохождення співбесіди та подальшого навчання.

Повний перелік курсів -> http://geekhub.ck.ua/courses/

Детальна інформація по 8-му сезону -> http://geekhub.ck.ua/season-8/

Теги