iForum – найбільша оффлайн-конференція в Україні відбудеться у Києві

Дата:

20 квітня 2016 року в Києві в восьмий раз пройде iForum – найбільша офлайн-конференція в Україні.

Формат iForum передбачає не тільки конференцію зі звичними доповідями, а й виставкову зону, різноманітні активності, незмінне живе спілкування учасників і традиційний смачну каву.

Український форум інтернет-діячів є громадським рухом, створеним групою ентузіастів. Він присвячений проблемам розвитку Інтернету і охоплює весь спектр пов’язаних з цим питанням. Спочатку ідея iForum була в тому, щоб зібрати всіх інтернетчиків країни в одному місці на філіжанку смачної кави. Тоді, в 2009 році, ця ідея виявилася настільки актуальною, що на зустріч прийшло більше 1000 чоловік. А в 2011 кількість учасників – 3743 осіб – було визнано рекордним для профільних офлайн-заходів Уанету, в результаті чого iForum був визнаний Національним реєстром рекордів найбільшою конференцією в Україні.

Формат:

Конференція зазвичай проходить в чотири основні потоки з величезними залами і п’ятий потік, який включає в себе всі додаткові заходи, що проходять в невеликих конференц-залах одночасно з основними. Крім того, у виставковій зоні будуть представлені стенди різноманітних компаній IT-галузі (якщо ви хочете розмістити стенд своєї компанії, відправте нам запит на info@iforum.ua).

Учасники отримують можливість вибирати найцікавіші для себе доповіді з будь-якого потоку і необмежено пересуватися по всій території iForum.

Як завжди, тут не буде жодної проплаченої доповіді – вся програма Форуму складається Оргкомітетом, виходячи з актуальності і потрібності інформації для учасників заходу.

Організатори очікують побачити на форумі як керівників інтернет-організацій, так і технічних фахівців. І кожен з них повинен отримати максимально цінну саме для нього інформацію.

Потоки:

● Інтернет-бізнес / Стартапи

● Реклама і просування

● SVOD Europe Conference / iCity / Smart Cities Forum

● Інтернет-технології

● Освіта в інформаційну епоху / Місто майбутнього

 

Репортаж з iForum – 2015:

 

Деталі та реєстрація

Теги