GDG DevFest Ukraine 2016

Дата:

9­-10 вересня у Львові пройде ювілейна, п’ята найбільша подія пов’язана з технологіями Google в Україні ­ GDG DevFest Ukraine. 

GDG DevFest Ukraine ­- це унікальна можливість зустрітись, вільно поспілкуватись та відірватись на повну з ІТ-­гіками з різних куточків країни та світу! Як і минулих років ­- тільки технічний хардкор, без зайвих маркетингових перфомансів.

Минулого року вдалось зібрати більше 500 учасників та 30 спікерів з різних країн світу і ми не збираємось зупинятись на досягнутому! Географія спікерів осягнула не тільки Європейські країни, а навіть Бразилію, а концентрація Google Developer Expert’ів досягнула рекордних показників, особливо враховуючи той факт, що в 2015 році одразу 3 українських розробники доєднались до їх спільноти.

Що чекає на учасників цього року:

  • ще більше ІТ­спеціалістів з різних країн і таких крутих компаній, як Google, Intel, Shipito та ін
  • 3 потоки — Android, Web та Cloud
  • розширена зона воркшопів, де відвідувачі зможуть на практиці перейняти досвід найкращих програмістів у сфері Google­технологій
  • аудиторія ­ більше 80% досвідчені розробники

Місце проведення: 

«Південний ЕXPО» — це сучасний новий виставковий центр у Львові, який може задовільнити потреби масштабного заходу!

Організатори:

Google Developers Group Lviv (GDG Lviv) спільно з групами розробників Google з усіх куточків України. Основною метою GDG є створити простір, щоб ділитися досвідом та здобувати нові знання. Кожна група — це відкрита для всіх спільнота розробників, які створюють захопливі проекти і з пристрастю діляться досвідом про технології Google.

Деталі та реєстрація на сайті: devfest.gdg.org.ua

 

Як івент проходив минулого року дивіться у відео:

 

 

 

Теги