Завершився 5-й сезон GeekHUb

Дата:

30 квітня, вже традиційно у кінотеатрі Салют, відбулося урочисто – святкове закриття 5-го сезону GeekHub. Цей день став особливим для нового покоління випускників, які отримали свій шанс розпочати професійний шлях в ІТ галузі. Цього року ними стали біля 100 студентів, які подолали цей складний шлях від абітурієнта до сертифікованого Junior спеціаліста.

Загалом, за 5 років існування проекту 1192 студента пройшли навчання на курсах, з них 425 – було сертифіковано. Вражаючі цифри!

П’ятий ювілейний сезон став особливим не тільки для його випускників, але й для засновників проекту – Юри та Ніка Куратів. Восени 2015 року GeekHub отримав нагороду IT BIZ AWARDS та посів перше місце у номінації «Education in IT». Премія була вручена в рамках міжнародної конференції з ІТ бізнесу «Outsource People Kyiv 2015» та відзначила ключові досягнення професіоналів в області IT індустрії на українському ринку в 2015 році.

Та головною нагородою будь-якого поекту – є люди. Які підтримують та надихють. 5 років для GeekHub – це ціле життя, яке змінило не одну людську долю. Власною історією успіху поділився викладач проекту Олександр Тіняєв, який пройшов шлях від студента до провідного спеціаліста Frontend розробки у компанії NewNormal.

Кожний івент GeekHub не проходить без сюрпризів, які старанно готуються адмін-комнадою проекту. Цього разу головною родзинкою заходу – стали подарунки для команди викладачів, яка складається з 50-ти волонтерів- професійних розробників. Кожний сезон, протягом шести місяців, вони віддають свій власний час та інтелектуальні ресурси абсолютно безкоштовно задля допомоги молодому поколінню знайти себе в ІТ. Тому потребують спеціальної винагороди. Брендові худі стануть у нагоді будь-якої погоди, адже зроблені від душі 🙂

Спеціальні подарунки отримали і випускники. Брендові наклейки прикрасили кожен сертифікат.

Після офіційної частини івенту на всіх учасників чекав нетворкінг в атмосфері невимушеного спілкування та фотосесія біля прес-волу. Нові цікаві знайомства, обмін враженнями та відповіді на питання – те, чого потребують молоді спеціалісти.

Для того, щоб зважитися на зміни у своєму житті та почати не просто мріяти, а діяти, деколи людині потрібно не так і багато – зробити перший крок. 100 молодих випускників вже зробили цей крок. Вони отримали шанс рухати свою професійну кар’єру в напрямку ІТ. І як вони скористаються цією можливістю у майбутньому – вже залежить від них самих.

Щиро бажаємо кожному успіхів, мотиваціі та цілеспрямованості у досягненні поставленої мети! Створюйте свою долю власноруч!

P.S. Якщо ви бажаєте стати студентом GeekHub, cлідкуйте за стартом реєстрації на новий сезон geekhub.ck.ua

Теги