У Києві відкриють школу програмування без вчителів та лекцій

Дата:

У Києві запускають UNIT Factory – навчальний заклад, який буде готувати кваліфікованих ІТ-фахівців за системою французької Школи 42. Вчити тут будуть без вчителів, конспектів і лекцій, а відбирати – не по академічних критеріях і технічним навичкам, а за здібностями і мотивацією. Курс розрахований на три роки, а навчання на ньому безкоштовне.

Навчання безкоштовне за умови, що випускники будуть працювати в Україні не менше трьох років. Вступити в школу можуть всі бажаючі від 18 до 30 років.

На київській “IT-фабриці” готуватимуть фахівців з таких спеціальностях:

  • Менеджер IT-проектів
  • Архітектор програмного забезпечення
  • архітектор мереж
  • Веб розробник
  • Розробник мобільних додатків
  • Спеціаліст з IT-безпеки
  • Розробник відеоігор

Реєстрація на сайті вже стартувала. Відбирати кандидатів будуть за підсумками онлайн-тестування. За підсумками реєстрації до 900 студентів зможуть пройти випробувальний місяць навчання, але на подальший курс, який займе до трьох років, в листопаді 2016 року візьмуть 300 осіб. Навчання буде проходити в режимі офлайн.

У Unit Factory запевняють, що випускники зможуть працювати програмістами вже за підсумками перших 12 місяців навчання. Після цього вони вирішуватимуть, чи продовжувати вчитися або йти працювати в IT-компанію. Випускники отримають сертифікат про закінчення школи.

Школа 42 заснована в 2013 році у Франції як приватна школа програмування. У ній навчання проходить 24/7 та peer-2-peer, тобто в режимі колаборації. З традиційним освітнім форматом у французької школи загального мало: оцінок тут не ставлять, конспектів не ведуть. Навчання відбувається у вигляді роботи над проектами в режимі, як називають це в школі, “глибокого навчання”. Саме за такою моделлю навчатимуть програмістів в UNIT Factory.

Деталі та реєстрація на курс

 

Джерело

Теги