IT Career Day вже вдруге відбувся у Черкасах

Дата:

16 травня в Черкаській облісній філармонії вже вдруге відбувся IT Career Day – ярмарок вакансій в ІТ – галузі. Цього року організатором заходу виступив Cherkasy IT Cluster. Ми з радістю перейняли естафету від креативної команди Masters Academy, яка минулого року вперше провела IT Career Day на базі Черкаського державного технологічного університету.

Цього разу ми вирішили збільшити масштаб івенту та зібрати ще більше ІТ компаній в одному місці в один час. Головною метою організації заходу було показати талановитій молоді нашого міста, які є можливості професійного розвитку в ІТ-галузі і як розпочати свій шлях в цьому напрямку. І найголовніше, чому це можливо і потрібно робити саме в Черкасах!

 

IT Career Day відбувався за підтримки та участі найактивніших ІТ-компаній нашого міста:

Gold Partners: Master of Code GloballInterLink LLCCoreValue Ukraine

Silver Partners: EkreativeSPD-UkraineDefault ValueQuartSoft Ukraine,Visual CraftQATestLabRingostat – Intelligent Call Tracking

Partners: EverlabsTransferWise

Education partnerGeekHub

Technical partner: IQtech Event Service / Технічна підтримка заходів

Співорганізатори: Молодіжний ресурсний центр

Сам івент проходив у форматі міні-конференції. У головному залі учасники мали змогу почути лекції від представників ІТ-компаній, експертів з багаторічним досвідом роботи в ІТ-галузі. А саме:

Віктор Євпак, СЕО компанії Ekreative розповів про стартапи та кроки реалізації своєї ідеї.

 

Олександр Котов – inCamp mentor компанії InterLink та Ігор Остапенко – technical lead компаніі InterLink говорили про «Всебічний розвиток як ключ до професіоналізму»

Богдан Сергієнко, технічний директор в Master of Code Global, пояснив аудиторії, що значить “Бути нормальним” саме для ІТ-шника.

Денис Письменний,Java Software Engineer в комапнії CoreValue виступив з темою “Використання алгоритмічних задач в ентерпрайз проектах, або чи треба ботанити?”

А Іван Лужний, Senior Project Coordinator в компанії CoreValue розкрив тему “Що робить гуманітарій в IT?”

Олександр Хомич, Лідер проекту PitchBook Account/Delivery Manager в компанії SPD-Ukraine поділився власним досівдом, адже напевно знає “Хто такий успішний IT-шник. Та як ним стати?”

Цікаво було послухати Марину Сатир, HR – manager компанії QATestLab, яка розповіла про “Прыжок в ИТ: как легко приземлиться”

 

Олександр Уляницький, Technical Support TL в компанії Ringostat говорив про “Карьера в IT, когда ты не программист”

Нік Курат, співзасновник проекту GeekHub підняв одну з найактуальніших тем “От студента до младшего специалиста в ИТ компании – пошаговое руководство”

Ірина Коваленко, HR-manager компанії QuartSoft, відкрила маленькі секрети про “Маленькие хитрости – как преодолеть интервью”

Єсик Віталіна, HR-manager компанії Visual Craft з власного досвіду говорила, як “Выжить любой ценой или все круги ада на пути к работе мечты”

 

Олена Кудрявцева, керівник молодіжного ресурсного центру розповіла про: “Сучасні можливість для молоді”

У холі на другому поверсі філармонії відбувалася нетворкінг сессія. Кожна компанія була представлена власним стендом та менторами, які давали вичерпні відповіді на всі запитання учасників.

До у часті у івенті цього року долучилися також і ВНЗ нашого місті: Черкаський державний технологічний університет, Черкаський національний університет ім.Богдана Хмельницького та Черкаський державний бізнес-коледж. Зокрема, факультет електронних технологій ЧДТУ представив власні розробки студентів.

Дякуємо всім учасникам IT Career Day, адже саме завдяки вам захід був насиченим та цікавим для кожного! Вже з нетерпінням чекаємо на зустріч наступного року!

Теги