У Черкасах відбулося відкриття коворкінг-центру

Дата:

Осередок для IT-спеціалістів Черкас – коворкінг “Talent Hub” – офіційно відкрився 7 червня. На відкриття завітали очільник області Юрій Ткаченко та міський голова Сергій Одарич, а також народний депутат Олег Петренко і керівник ГО “Черкаси IT-кластер”, депутат міськради Микола Кудрявцев.

Засновник коворкінг-центру Володимир Дибенко говорить, що вирішив створити новий робочий простір, оскільки його команда спершу винайняла надто велике приміщення для 8 людей. Коворкінг тестували протягом 2-х місяців відтоді, як вперше показали його журналістам та блогерам – завершували опоряджувальні роботи.

– Дуже люблю змінювати середовище, де я можу працювати. Так, в Черкасах я часто відвідував “Чашку” чи “Некафе”. Зараз хочеться створити більш офіційний простір, де можна було б довше працювати в креативній атмосфері. Це місце, куди можна прийти, попрацювати й зустріти цікавих людей, – говорить Дибенко.

У коворкінг-центрі ІТ-спеціалісти міста можуть не тільки винайняти готове умебльоване приміщення, але й провести конференцію, ділову зустріч, попрацювати, відвідати семінари, майстер-класи та інші івенти.

Скільки це коштує:

  • Робочий простір для одного: від 25 грн година, 60 грн/день
  • Кабінетний простір (від 3 до 15 осіб) – від 770 грн/місяць
  • Проведення тренінгів, майстер-класів, переговорів, семінарів (від 5 до 50 осіб) – від 70 грн

Адреса: вул. Байди Вишневецького, 36/1, тел. (093) 470-61-81

 

Більше фото на нашій сторінці у Facebook

Теги