Cherkasy IT Cluster візьме участь у форумі на InnoTech Ukraine

Дата:
Сьогодні багато відомих IT-компанії в різних містах України оголошують про запуск нової громадської та ділової ініціативи, спрямованої на розвиток IT-сфери в своєму регіоні. Їх мета – поступова трансформація в такі собі IT-центри на благо економічного та освітнього зростання різних областей держави. Форум Innotech Ukraine не залишився осторонь і збере 12 березня засновників регіональних кластерів, щоб обговорити результати вже виконаної роботи і подальші перспективи розвитку.

Cherkasy IT Cluster представлятиме голова спілки – Микола Кудрявцев.

Модератором цього блоку конференції стане Володимир Люлька (директор фонду BrainBasket).

Основними завданнями IT-кластерів України на даний момент є:

  • створення нових робочих місць; сприяє виведенню на ринок нових продуктів (послуг) учасників;
  • організація конференцій, семінарів і т.п. в сферах інтересів учасників кластера;
  • залучення великих комерційних проектів для реалізації компаніями, що входять в кластер; забезпечення реалізації спільних кластерних проектів і управління ними;
  • єдиний рекрутинг-сервіс (пошук / управління персоналом) для компаній кластера;
  • формування партнерства між учасниками кластеру та органами державної влади і місцевого самоврядування, бізнесом, науково-освітньою спільнотою, установами культури.

IT-кластери працюють, використовуючи найкращий світовий досвід, об’єднуючи бізнес, освіту і держава, збираючи в одному місці замовників, розробників, галузевих партнерів, стартап-спільноти, бізнес-інкубатори, адміністративні установи і університети.

Детальні програма заходу

Теги