Black Sea Summit 2016

Дата:

Одна з найяскравіших міжнародних IT-конференцій з технологій та інновацій в Україні, Black Sea Summit 2016 відбудеться в Одесі 9-10 вересня. Основна мета конференції – зібрати в одному місці інноваторів та IT-підприємців для нетворкінгу і ефективної співпраці, залучити міжнародний досвід розвитку та формування інноваційної екосистеми, показати можливості технологічної індустрії Одеси і України, а також підтримати плідну співпрацю з міжнародними фондами, акселераторами та бізнес-інкубаторами.

3 тематичні сцени

  • Inspire Stage. Поговоримо про глобальне – розвиток інноваційного середовища та тенденції в сучасному технологічному світі, а також 4 трендах – агротех, IoT, енергоефективність та біотехнології.
  • Innovate Stage. Присвячена змін в світі нових технологій і розробок, заснованих на передових комп’ютерних, робототехнічних та біологічних дослідженнях.
  • Grow Stage. Пройде під знаком нових ідей, інноваційного підприємництва і нових можливостей.

Спікери:

Марк Тюррел (генеральний директор OrcasciYGLВсесвітній економічний форум), Рубен Ньювенхюйс (директор StartupAmsterdam, один з ініціаторів StartupDelta, засновник CodeUur; засновник Dutchbasecamp), Патрік Крамер (Biohacker, засновник Digiwell), Адріан Піка (засновник 150sec, ментор Startupbootcamp, продуктолог, Telenav), Максим Бахматов (Генеральний директор ВДНГ, співзасновник технологічного кластера ВДНГ-TECh, засновник IT Development Company UGE GmbH), Костянтин Шишкін (Founder/CEO/CTO InFansCube), Валерій Яковенко (співзасновник компанії Drone.UA)

2 експо-зони | 1000 учасників | більше 30 доповідачів міжнародного рівня.

В рамках конференції пройдуть Networking Pre-Party та Startup Competition, а також фінал міжнародного конкурсу стартапів з енергетики та зеленої економіки ‪#‎ClimateLaunchPad‬

Реєстрація та подробиці: http://blacksea-it.com/ 

Хочете презентувати свій проект перед кращими фондами і програмами Європи? Реєструйте свій проект на StartUp Competition: http://bit.ly/28SpHwK 

Організатори конференції:

SPREADWEF/Global Shapers OdessaMarkEdHillel IT SchoolNetocrat Communications

Спонсори конференції: 

Odessa City CouncilLookseryMicrosoft UkraineHYS EnterpiseLohikaUnit-Is

Теги