Мобільний додаток допомагатиме туристам подорожувати Черкащиною

Дата:

Черкаські ІТішники розроблятимуть мобільний додаток для тих, хто подорожуватиме Черкащиною. Щоб дізнатися про цікаві історичні місця, подивитися маршрут подорожі, прочитати про відомих українців, що мають відношення до Черкащини, отримати фото місцини чи туристичного об’єкту, необхідно буде завантажити додаток собі на телефон.

Про запровадження такого соціального проекту домовилися представники спілки «Черкаси. ІТ- кластер» Микола Кудрявцев, керівник компанії  «Everlabs» Олег Пасько та директор департаменту економічного розвитку та торгівлі Черкаської ОДА Роман Карманнік.

–  Це початок роботи «Черкаси. ІТ- кластера» із запровадження цікавих проектів у Черкасах та області.  Взагалі ми плануємо реалізувати чимало подібних проектів на Черкащині. Радий, що у цьому плані ми знайшли партнерів – обласну та міську влади, – розповів голова спілки «Черкаси. ІТ-кластер»

Микола Кудрявцев.

Проект, який мають розробити спеціалісти компанії «Everlabs», є платформою з інформацією по усі історичні, рекреаційні, культурні і просто цікаві місця Черкас і області. Там має бути  фото з описом, контактами та прив’язкою до мапи. До додатку мають входити  цікаві туристичні маршрути  на будь-який смак – від історичних пам’яток до красот природи. Планується передбачити можливість інтегрованого аудіогіда, тобто цікаві факти про пам’ятку  чи місцину  можна буде почути безпосередньо на місці або під

час руху обраним  маршрутом.

За словами директора департаменту економічного розвитку та торгівлі  Черкаської ОДА Романа Карманніка, подібні додатки є в інших областях України, тому виникла ідея розробити проект для Черкащини. Черкаські ІТішники погодилися  безкоштовно втілити цей проект в життя. Додаток має бути пристосований до різних видів мобільних телефонів і  «дружніх» програм.

Теги