Черкаський офіс компанії Sloboda Studio приєднався до Cherkasy IT Cluster

Дата:

Громадська організація Cherkasy IT Cluster поповнилася новим членом. Віднедавна серед учасників об’єднання – черкаський офіс компанії Sloboda Studio.

Компанія Sloboda Studio була заснована в 2010 році в Харкові. На її рахунку – більше 700 успішних проєктів і спеціалізується на Ruby on Rails розробці. Співпрацює із замовниками з Англії, Норвегії, Франції, Німеччини та Нідерландів. Компанія здійснює повний цикл розробки. У фокусі уваги – поліпшення процесів розробки, акцент на навчання і використання інноваційних технологій.

Офіс-менеджер Sloboda Studio Аліна Діденко розповідає, що участь Sloboda Studio в IT-кластері має харківське коріння. У Харкові компанія була однією з шести засновників Kharkiv IT Cluster у 2015 році.
– Тоді одним з проектів був Kharkiv IT Map, що дав потужний поштовх до ще більш стрімкого розвитку IT-інфраструктури в Харкові. Нині харківський IT-кластер налічує більш ніж 60 компаній, – додає Аліна.

CEO Sloboda Studio Павло Обод є також засновником найбільшої в Україні конференції для представників бізнесу з сервісної розробки – Outsource People.

За словами СТО Sloboda Studio Дмитра Піскового, черкаський офіс компанії було засновано у 2019 році.
– За короткий проміжок часу нам вдалося зібрати талановитих фахівців, які займаються питаннями розвитку IT-спільноти міста. Маючи досвід в кластері Харкова, Sloboda Studio хоче продовжувати робити свій внесок також в Черкасах. Саме тому нам дуже приємно приєднатися до кластеру, де, взаємодіючи з активною IT-спільнотою міста, ми зможемо впливати на якість освіти майбутніх фахівців, популяризувати та захищати інтереси галузі в суспільстві і просто змінювати місто на краще, – говорить Дмитро Пісковий.

Керівник Cherkasy IT Cluster Анастасія Негода запевняє: організація відкрита до приєднання нових учасників.
– Наша головна мета – об’єднання та розвиток ІТ спільноти у Черкасах, – зазначає Анастасія Негода.

Теги