До Cherkasy IT Cluster приєдналася компанія Visual Craft

Дата:

До «Черкаси ІТ кластера» приєдналася ще одна черкаська ІТ компанія – Visual Craft.

Visual Craft  – черкаська IT-компанія, яка була заснована у 2006-му  році, та працює в сфері аутсорсингу розробки програмного забезпечення, надаючи послуги клієнтам переважно з США та Західної Європи.

За час існування компанія здолала довгий шлях від виконання невеликих проектів початківців в бізнесі до рівня налагоджених довгострокових відносин з провідними корпоративними клієнтами, що є лідерами в своїх галузях.

Заради цієї мети компанія зібрала та об’єднала команду молодих, амбітних та яскравих професіоналів, які присвятили себе інформаційним технологіям та веб-розробці.

Маючи за плечима серйозний портфель виконаних проектів та багаторічний досвід в сфері розробки програмного забезпечення та веб-дизайну, опираючись на інноваційний комплексний підхід до вирішення завдань клієнтів, і турбуючись про їх бізнес, компанія Visual Craft  постійно розширює перелік послуг, що надаються: від створення веб-сайтів,  мобільних додатків, власних продуктів, розробки рекламних кампаній та стратегій просування зарубіжних проектів  до пошукової оптимізації, веб-аналітики, маркетингу в соц.мережах та багато іншого.

Детальніше про компанію – на корпоративному веб-сайті: www.visual-craft.com

Вітаємо наших нових партнерів та чекаємо на плідну співпрацю!

Нагадуємо, що спілка відкрита для інших компаній: “Якщо компанія або група фахівців, які поділяють наші погляди, принципи і мету, виявляють бажання приєднатися до ІТ кластеру, то ласкаво просимо. Ми створені, що підтримувати розвиток ІТ, вдосконалювати освіту, ділитись знаннями, разом створювати цікаві проекти. Наша ціль – це відкритість і прозорість, захист інтересів ІТ галузі міста і представництво ІТ в органах влади і фіскальній службі” – зазначає Микола Кудрявцев, голова спілки “Черкаси ІТ кластер”.

Запрошуємо компанії міста долучатися!

Теги