Microsoft і EPAM запускають безкоштовні онлайн-курси з програмування

Дата:

Сьогодні на українській платформі онлайн-освіти Prometheus відкрилася реєстрація відразу на два безкоштовних онлайн-курса з програмування від великих ІТ-компаній – Microsoft і EPAM.

Компанія Microsoft запускає курс “Основи програмування на C #” для новачків – для його вивчення не потрібно вміти програмувати. EPAM викладатиме Java – даний курс більш серйозний та глибокий, щоб його пройти, потрібно вміти кодити і володіти основами ООП.

“Основи програмування на C#” від Microsoft містить всі базові поняття, необхідні для вивчення програмування з нуля. В ході курсу слухачі дізнаються про основні концепції мови, починаючи з загальної системи типів і закінчуючи об’єктно-орієнтованим програмуванням. Навчання стартує в травні.

Курс “Основи програмування на Java” від компанії EPAM орієнтований на вивчення Java як людьми з мінімальним рівнем знання програмування, так і тими, хто хоче вдосконалити знання мови. Після завершення курсу слухачі зможуть писати програми на Java і отримають основу, необхідну для подальшого поглиблення навичок в програмуванні. Навчання розпочнеться восени поточного року.

Кожен курс складається з відеолекцій, інтерактивних завдань і форуму, на якому слухачі зможуть задавати питання і отримувати відповіді від викладача. Викладати будуть топові фахівці компаній.

Курси розробили топові фахівці компаній спеціально для Prometheus. ” Компанії пішли на співпрацю охоче – вони самі прекрасно розуміють, що за онлайн-навчанням в сфері ІТ-майбутнє “, – зазначає CEO Prometheus, Іван Примаченко.

Теги