У Черкасах пройшов IT Career Day 2021 – Open Air

Дата:

24 червня, у Черкасах відбулася найбільша ІТ подія Черкас для студентів і школярів – IT Career Day. Протягом дня у сквері ім. Б. Хмельницького всі охочі могли познайомитися із черкаськими ІТ компаніями, а також послухати мотиваційні лекції від лідерів ринку.

День кар’єри ІТ є щорічним профорієнтаційним заходом, який проводить громадська організація Cherkasy IT Cluster. Цьогоріч у нашому місті його провели вже вп’яте. Традиційною локацією івенту була черкаська філармонія. Проте цьогоріч через карантинні обмеження організатори вирішили провести його у форматі Open Air.

Цього року участь у заході взяла рекордна кількість компаній – 19. Зокрема, на заході були представлені такі компанії:  SPD-Ukraine, Master of Code Global, eKreative, InterLink LLC, Avenga, MEV, TRIARE, Everlabs, Visual Craft (навчальна ініціатива Mentorship by Visual Craft), Wise, Alpha Web Group, Default Value, Titanium Technologies, QATestLab, UAPP, Unibrix, QA Madness, Комп’ютерна академія Шаг,  молодіжна організація AIESEC.

Кожен із них став частиною експо-зони. У ній відвідувачі могли познайомитися із HR-спеціалістами компаній, дізнатися про наявні вакансії та навіть подати своє резюме. Окрім того, на відвідувачів чекали освіжаючі напої, вікторини та інші подарунки від компаній.

У той же час паралельно працювала спікер-зона. Протягом дня у ній відбулося 12 лекцій про стан ІТ сфери в місті, можливості працевлаштування, особливості співбесід у цій галузі тощо.

“На сьогодні в Черкасах є низка можливостей для навчання студентів і школярів. І не менше – вакансій для тих, хто хоче знайти собі місце в ІТ сфері. Саме для того, аби розповісти про них, ми щороку проводимо IT Career Day. Приємно, що цьогоріч захід відвідали близько 400 людей, – говорить керівник ГО Cherkasy IT Cluster Анастасія Негода. – За дослідженнями профільних медіа, сьогодні Черкаси входять у десятку міст за кількістю ІТ спеціалістів в Україні. Наші компанії готові запропонувати цікаві міжнародні проєкти і гідну винагороду всім, хто бачить своє майбутнє в ІТ”.

 

Стрім із заходу від “18000: Новини Черкас”

Теги