GeekHub:відкрито реєстрацію на 7 сезон

Дата:

Раді повідомити, що реєстрацію на 7-й сезон проекту GeekHub вже відкрито. Цього року навчання буде прходити за 12-ма напрямками, серед яких і новий – Online Marketing. Повний перелік курсів можна знайти на сайті www.geekhub.ck.ua.

Нагадаємо:

GeekHub – це проект, що надає можливість талановитій молоді отримати практичні знання та навички в сфері розробки програмного забезпечення та IT вцілому.

Команда Geekhub — це группа професіоналів в інформаційних технологіях, які готують слухачів курсів до успішної кар’єри в індустрії. Всі члени команди Geekhub працюють у провідних софтверних компаніях, кожного дня оновлюючи свої знання та навички. Саме це дає змогу викладати виключно потрібний матеріал, що знадобиться при роботі в реальних виробничих умовах.

Проект шукає мотивованих учнів та студентів, які мріють отримати професію в інформаційних технологіях, для інтенсивного практичного навчання з розробки веб та мобільних додатків. Мета – щоб молоді таланти теж змогли приєднатись до спільноти професіоналів інформаційних технологій і створювали унікальні інтегровані продукти для поліпшення умов праці і життя людей навколо нас.

Geekhub називають “Open Source” проектом, тому що саме ця ідеологія керує всією програмою. Все, що роблять учасники, обертається навколо взаємовідносин між людьми. Курси Geekhub не коштують грошей, все що вимагається — це внутрішня мотивація та багато самостійної роботи.

Якщо ви зацікавлені у співробітництві з GeekHub, або у вас є ідеї щодо того, як зробити GeekHub краще – будь ласка, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас шляхом.

Якщо ви не знаєте що таке GeekHub, вам сюди: https://www.facebook.com/geekhub.ck/videos/1346008062150933/

Якщо вам цікаво чому команда в принципі займається GeekHub, варто подивитися це: https://www.facebook.com/geekhub.ck/videos/1344974195587653/

Веб-сайт проекту: www.geekhub.ck.ua

Facebook сторінка: facebook.com/geekhub.ck

Теги