Акція Lots of Socks 2020

Дата:

Cherkasy IT Cluster запрошує черкащан взяти участь у цьогорічному флешмобі «Lots of Socks». Традиційно, акцію приурочують до Всесвітнього дня людей із синдромом Дауна, який відзначають 21 березня.

Із року в рік компанії – учасники Кластеру беруть участь у флешмобі. Його суть – зробити фото із яскравими непарними шкарпетками та опублікувати його в соцмережах, додавши хештеги #WDSD2020 #LOTSOFSOCKS #SUNKIDSCHERKASY, а також підпис “Сьогодні 21 березня – Всесвітній день людей з синдромом Дауна. Це такі самі українці, як ми”.

Можна креативно підійти до теми флешмобу і зробити зі шкарпеток шарф, краватку або прикріпити на лацкан піджака чи до сумки. Такі шкарпетки можна придбати у громадської організації “Сонячні діти Черкащини”, що об’єднує сім’ї з дітками із синдромом Дауна.

Двадцять перший день третього місяця був обраний недарма. Його ціль – показати, що синдром Дауна пов’язаний з наявністю в клітинах людини 3-ї хромосоми в 21-ій парі.

Кошти, виручені громадською організацією з акції минулоріч, активісти витратили на допомогу “сонячного” хлопчика Богдана Руденка, а також купівлю математичних наборів “Нумікон”.

 

Теги