#StudITOpen: SoftSkills – навички майбутнього

Дата:

Cherkasy ІТ Cluster започаткував серію профорієнтаційних лекцій для студентів – #StudITOpen. Мета цих зустрічей – познайомити талановиту молодь ближче з ІТ, розповісти про можливості та перспективи розвитку в цьому напрямку. А також відповісти на актуальні питання, які пов’язані з ІТ сферою. Ми залучили провідних спеціалістів ІТ-ринку Черкас, які з радістю поділятьcя власним досвідом становлення на професійному шляху.

Спільно з Черкаським державним бізнес-коледжем лекції тривають вже другий сезон. Вчора, 22 листопада, відбулася чергова зустріч, на якій говорили про “Soft Skills – навички майбутнього, які потрібні вже сьогодні”.

Soft Skills – це збірний термін, який посилається на безліч варіантів поведінки, що допомагають людям в роботі, зокрема командній, а також успішно соціалізуватися.

Soft Skills дозволяють бути успішним незалежно від специфіки діяльності та напрямку, в якому працює людина. Традиційно в психології їх відносять до числа соціальних навичок: вміння переконувати, знаходити підхід до людей, лідирувати, міжособистісне спілкування, ведення переговорних процесів, робота в команді, особистісний розвиток, управління часом, ерудованість, креативність і т.п.

Цього разу нашим спікером стала Олена Позивайло, HR Team Lead, компанія Master of Code Global.

Говорили про:

  • Що таке soft skills і чому це так важливо?
  • У чому різниця між Soft skills і Нard skills?
  • Список і приклади soft skills
  • Як використовуються soft skills?
  • Як розвинути soft skills?

Дякуємо студентам за живий інтерес та активну позицію у лекції, а Черкаському державному бызнес-коледжу за співпрацю! Ми продовжуємо серію зустрічей, тож слідкуйте за анонсами.

Нагадуємо, що всі лекції #StudITOpen є відкритими, долучитися до лекції мають можливість також студенти не тільки бізнес-коледжу, але й інших навчальних закладів!

Сторінка Chekasy IT Cluster у Facebook https://www.facebook.com/itcluster.ck.ua/

Група Cherkasy IT Cluster у Facebook  https://www.facebook.com/groups/346237519172304/

Теги