Черкаські ІТ команди долучилися до флешмобу на підтримку “сонячних” дітей

Дата:

21 березня черкащани разом із усім світом стали учасниками флешмобу Lots of socks. Його суть полягає в тому, щоб одягнути різнокольорові яскраві шкарпетки, привертаючи до себе таким чином увагу. Все – аби підтримати людей із синдромом Дауна. Як долучилися до акції черкаські ІТ-команди – дивіться у фоторепортажі Cherkasy IT Cluster.

Цьогоріч до акції долучилися компанії SPD-UkraineMaster of Code GlobalEkreativeInterLinkActive BridgeEverLabs

Команда SPD-Ukraine

 

Дата відзначення Дня людей із синдромом Дауна визначена не даремно. 21-й день третього місяця був обраний, щоб показати, що синдром Дауна пов’язаний із наявністю в клітинах людини 3-ї хромосоми в 21-ій парі.

Команда Master of Code Global

 

За статистикою Всесвітньої організації охорони здоров’я, у світі із синдромом Дауна народжується кожне 700-е немовля. Це співвідношення однакове в різних країнах, кліматичних зонах і соціальних прошарках. Генетичний збій відбувається незалежно від способу життя батьків, їхнього здоров’я, звичок і освіти.

Команда Ekreative

 

Носії додаткової хромосоми можуть стати повноцінними членами суспільства за наявності необхідної психолого-педагогічної та медичної підтримки.

Акція Lots of socks є важливою як елемент соціалізації “сонячних” дітей у суспільстві. Її мета – навчили людей сприймати цих діток такими, якими вони є, на рівні з рештою.

Команда Interlink

 

У світі вже давно існує добре розроблена модель супроводу таких дітей та їхні сімей. Люди з синдромом Дауна освоюють безліч професій: працюють в кафетеріях, готельному бізнесі, офіс-менеджерами. За кордоном змалку до соціалізації дітей долучається не лише влада, але й бізнес.

Команда Active Bridge

 

За словами активістів громадських організацій, в Україні поки відсутня будь-яка системна модель підтримки та професійна допомога людям з синдромом Дауна та їхнім сім’ям. Такий стан речей часто призводить до відмов від дітей у пологових будинках.

Команда EverLabs

 

Допомогти дітям із синдромом Дауна, що живуть у Черкасах, можна, звернувшись у громадську організацію ГО “Сонячні діти Черкащини”.

Теги