Курси програмування зі Scratch та Python

Дата:

Раді повідомити, що сьогодні ми відкриваємо реєстрацію на безкоштовні курси програмування для школярів!

Спільно з Черкаським державним бізнес-коледжем ми розширюємо проект #ITKIDS та відкриваємо ще дві групи програмування для школярів:

  • Scratch (для учнів 6-7 класів)
  • Python (для учнів 8-9 класів)

Партнерами проекту є всеукраїнська мережа клубів кодування CodeClub, які повністю забезпечують викладачів програмою курсів та усіма необхідними матеріалами.

Code Club UA – це всеукраїнська мережа безкоштовних факультативних волонтерських клубів кодування для дітей 9-11 років. Це проект, в межах якого волонтери навчають дітей писати комп’ютерні програми у вільний від уроків час. Заняття відбуваються один раз на тиждень в обраних локаціях і тривають одну годину. У Code Club діти вчаться програмувати, створюючи комп’ютерні ігри, анімацію і веб-сайти. Програма передбачає створення одного проекту за один урок. Code Club було створено у Великій Британії веб-дизайнером Клер Саткліф і програмістом Ліндою Сандійк у квітні 2012 року. Тепер Code Club існує вже у 32 країнах світу, від США і Бразилії до Австралії і Нової Зеландії. 

Детальніше про програму http://codeclubua.org/about-us/

 

Що необхідно, щоб потрапити на курс?

1) Заповнити реєстраційні форми, додавши контактну інформацію батьків та дитини. Дану інформацію ми додамо до нашої бази курсу. Форми доступна за посиланнями:

2) Ваша дитина має виконати невеличке тестове завдання. Для проходження тестового завдання необхідно буде приїхати безпосередньо до Бізнес-коледжу. Про час та місце буде надіслана детальна інформація на вказані вами електронні пошти. Велике прохання, вказувати коректні дані при додаванні вашого email!

3) За результатами тестового завдання пройти співбесіду. Про час та місце буде також повідомлено електронною поштою.

4) За результатами співбесіди ми сформуємо групу та повідомимо вам про результат. Група буде складатися не більше ніж з 15 дітей.

5) Ми зв’яжемося з вами, щоб повідомити детальну інформацію про місце та час проведення першого заняття.

РЕЄСТРАЦІЯ ТРИВАЄ ДО 27 ВЕРЕСНЯ!

Заняття будуть проходити 1 раз на тиждень на базі Черкаського державного бізнес-коледжу, за адресою вул. Чорновола, 243.

З будь-яких питань звертайтеся за телефоном 641 – 000, контактна особа Владислав Хотунов.

Або пишіть у месенджер на нашій сторінці у FB: https://www.facebook.com/itcluster.ck.ua/

Теги