Триває реєстрація на курси від SPD-University

Дата:

У вересні стартують безкоштовні курси від компанії SPD-Ukraine. Навчання проходить за 3-ма напрямками: Java, QA та Front-End. Реєстрація на новий сезон триває http://www.spd-university.com/

Нагадеємо:

SPD-University – це проект, що допомагає талановитій молоді, яка хоче пов’язати своє життя з ІТ, максимально нівелювати той самий розрив між теоретичними знаннями та досвідом, необхідним для працевлаштування.

Програми SPD-University розроблені спеціалістами, що працюють в ІТ, а відтак найбільше відповідають очікуванням роботодавців. Розроблюючи програми навчання, провідні фахівці орієнтуються на те, що частина слухачів курсів буде працювати в їхній команді, а отже максимально адаптують їх під робоче середовище.

Усі програми мають “університетський” підхід. Це означає, що крім основних дисциплін зі спеціалізації у слухачів також будуть лекції та практичні заняття із суміжних дисциплін. Одним з найважливіших елементів навчання є наскрізний проект, який виконується в повноцінних командах, що складається з Back-End і Front-End розробників, а також QA. Менторами проектів виступають провідні спеціалісти з компанії SPD-Ukraine.

Команда SPD складається з найдосвідченіших спеціалістів своєї області, що готові ділитися своїм практичним досвідом. Курси безкоштовні, проте вимагають від абітурієнтів теоретичної бази.

 

Реєстрація доступна на сайті та за посиланням на сторінці у Facebook:

http://spd-university.com/

https://www.facebook.com/SPD.University/

Теги