Відкрито реєстрацію на курси для школярів

Дата:

Раді повідомити, що сьогодні ми відкриваємо реєстрацію на безкоштовні курси програмування для школярів!

З нового навчального року Cherkasy IT Cluster запускає безкоштовний курс програмування для дітей 9-11 років на базі програми CodeClub UA.

Code Club UA – це всеукраїнська мережа безкоштовних факультативних волонтерських клубів кодування для дітей 9-11 років. Це проект, в межах якого волонтери навчають дітей писати комп’ютерні програми у вільний від уроків час. Заняття відбуваються один раз на тиждень в обраних локаціях і тривають одну годину. У Code Club діти вчаться програмувати, створюючи комп’ютерні ігри, анімацію і веб-сайти. Програма передбачає створення одного проекту за один урок. Code Club було створено у Великій Британії веб-дизайнером Клер Саткліф і програмістом Ліндою Сандійк у квітні 2012 року. Тепер Code Club існує вже у 32 країнах світу, від США і Бразилії до Австралії і Нової Зеландії. 

Детальніше про програму http://codeclubua.org/about-us/

Наразі, ми проводимо набір на перший модуль, який відповідає початковому рівню та бізується на вивченні мови Scratch – “Scratch – новачок”. Дітям розкажуть і покажуть що таке Scratch. Познайомлять з не складними елементами управління. Допоможуть зрозуміти, як складати програми, навчитися критично мислити.

Візуальна мова програмування Scratch був створений спеціально для того, щоб навчати дітей програмуванню і дозволяє засвоїти базові концепції, які стануть в нагоді дитині в подальшому. Середовище програмування і сама мова розробляється невеликою командою програмістів в Массачусетському технологічному інституті. У програмі Scratch діти на кожному уроці створюють гру або мультик. Вчаться критично мислити, вирішувати завдання і долати труднощі.

Що необхідно, щоб потрапити на курс “Scratch – новачок”?

  • Заповнити реєстраційну форму, додавши контактну інформацію батьків та дитини. Дану інформацію ми додамо до нашої бази курсу. Форма доступна за посиланням https://goo.gl/forms/02c7Dd1WXYWZ29O52
  • Ваша дитина має виконати невеличке тестове завдання в режимі онлайн. Тест доступний он-лайн за посиланням ->  https://goo.gl/forms/0hKSIB7XbeqsCB712
    Завдання складається із 10 не складних задач з математики та логіки. ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ДО БАТЬКІВ – НЕ ВИКОНУВАТИ ТЕСТОВЕ ЗАВДАННЯ ЗАМІСТЬ ВАШОЇ ДИТИНИ! Наші ментори – це спеціалісти з багаторічним досвідом в сфері ІТ. Тому, ми прагнемо працювати з найбільш мотивованими учнями.
  • За результатами тестового завдання ми сформуємо групу та повідомимо вам про результат. Група буде складатися не більше ніж з 15 дітей.
  • Ми зв’яжемося з вами, щоб повідомити детальну інформацію про місце та час проведення першого заняття.

РЕЄСТРАЦІЯ ТРИВАЄ ДО 15 ВЕРЕСНЯ!

Заняття будуть проходити 1 раз на тиждень на базі Черкаського фізико-математичного ліцеют (ФІМЛІ), у суботу в першій половині дня. Адреса: м.Черкаси, вул. Благовісна, 280.

З будь-яких питань пишіть у месенджер на нашій сторінці у FB: https://www.facebook.com/itcluster.ck.ua/

Теги