У Черкасах пройде перший студентський Хакатон

Дата:

Цієї весни компанія eKreative пропонує всім талановитим студентам прийняти участь у першому в Черкасах хакатоні для студентів – Kreative Hackathon.

Хакатон – це кодинг марафон, де програмісти, дизайнери, тестери мають за достатньо короткий час втілити свою ідею у реально працюючу веб-програму або додаток. На хакатоні будуть присутні ментори – це кваліфіковані спеціалісти у своїй галузі, які зможуть направляти тебе з командою та відповідати на виникаючі питання. Після закінчення хакатону тобі і твоїй команді потрібно буде презентувати проект присутнім та суддям, які і визначать переможця. Команди – переможці отримають цінні подарунки.

Якщо у тебе немає команди, але є бажання прийняти участь у хакатоні – приходь!

Для кого: Kreative hackathon створений для всіх енергійних та мотивованих студентів, які люблять кодити або дизайнити та мають будь­який досвід у программуванні, дизайні.

Чому варто прийти: Хакатон – це класна можливість перевірити себе, покращити свої навики і створити щосьнове і значиме в сприятливій для цього атмосфері, повністю занурившись у свій проект. Цеможливість перейняти потрібні знання у менторів (програмістів з великим досвідом), якібудуть допомогати тобі протягом всього проекту.

Чого чекати: На тебе чекає цілодобовий кодинг­марафон. Ти зможеш створити свій власний проект якийбуде полегшувати життя інших людей. Прийди і зроби життя кращим!

Не зволікай та не пропусти свій шанс випробувать власні можливості

Деталі та реєстрація на сайті

Теги