InterLink MeetUP: Івенти очима HR

Дата:

Ми часто чуємо про HR-менеджерів в ІТ компаніях, але чи задумуємось, чим займаються ці люди, які цілі ставлять перед собою? Чи знаємо, що одним із важливих аспектів їх діяльності є організація різнопланових івентів? Якими скілами треба володіти, щоб працювати івент-менеджером в ІТ?

Запрошуємо всіх, хто цікавиться івент-менеджментом в ІТ, відвідати InterLink Meetup “Івенти очима HR”. На цій зустрічі HR-менеджери компанії InterLink поділяться з вами цікавими кейсами та історіями, приправленими особистим досвідом :). Спробуйте себе у різнопланових інтерактивах, які покажуть вам, як важливо наперед прораховувати різні сюжети подій, продумувати деталі, навчитися приймати рішення, правильно ставити цілі та отримувати омріяні результати. Також на вас очікують невеличкі вправи для розвитку креативності, дружня атмосфера та можливість поспілкуватися з менторами.

Час зустрічі – 11 травня 2017 р. з 16:00 до 19:00.

Місце зустрічі: затишний офіс InterLink.

Мета зустрічі: дізнатися більше про HR-менеджерів та їх діяльність, навчитися організовувати івенти та втілювати в життя креативні ідеї.

Участь тільки після реєстрації, кількість учасників обмежена! Не прогавте можливості, швиденько заповняйте форму https://goo.gl/forms/f53BoMQkqQTvTzfK2

Теги