InterLink Meetup. Angular on Fire

Дата:

Приємно та хвилююче відзначати хороші події, такі як 1 річниця івенту InterLink Meetup! Ось вже рік як ментори InterLink проводять зустрічі для студентської ІТ community Черкас, діляться своїм досвідом, лайфхаками, історіями успіху, мотивують та дають поради. Минулого року компанія започаткували свій перший Meetup 5-ти-денною серією зустрічей. Тож команда вирішила продовжити традицію та вивести її на новий рівень! Цього разу на тебе чекає 5-денний Meetup із глибоким зануренням у світ веб-розробки на Angular. На відміну від звичних мітапів, цей захід пройде у форматі workshop. Кожного дня ти отримуватимеш“легкоусваиваемые” порції (ні, не м’яса) знань, одразу закріплюючи їх на практиці.

При собі необхідно мати мінімальний багаж знань з HTML, CSS та JavaScript, жагу отримати практичний досвід використання передових технологій, а також ноутбук з WiFi та готовність читати документацію англійською.

На шляху 5-ти денного забігу з перешкодами ти отримаєш практичний досвід вирішення real-life проблем, прокачаєш свої знання Angular від нуля до впевненого розробника та отримаєш масу позитивних емоцій!

Графік зустрічей – щодня з 18 по 22 вересня з 16:00 до 19:00. Кількість місць обмежена, а участь тільки після реєстрації! Тож не зволікай та реєструйся за посиланням https://goo.gl/forms/sxaccicvSnfmtqji1

Теги